Prodej pokojových rostlin – Jižní a Západní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Květinka Veselská - Horáková Marie

4.8
★★★★★
★★★★★
(111)
Veselská 17/33, Žďár nad Sázavou 1
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše prodejna leží v bezprostřední blízkosti centra Žďáru nad Sázavou. Naše květinářství se zabývá prodejem a službami: květiny, kytice, věnce, suchá vazba, smuteční vazby, svatební floristika - poradenství, dárkové předměty, pokojové květiny - orchideje, substráty a zeminy, keramika, svíčky, obaly…

2Dorschner Zdeněk

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradní čtvrť 168, Nové Hrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme zahradní centrum, které nabízí prodej řezaných květin, pokojových rostlin, konifer, ovocných stromů, osiv, sazenic letniček a trvalek. Svatební a smuteční vazbu včetně potisku stuh.Také nabízíme k prodeji různé druhy krmiv pro psy a kočky, dále je možnost zakoupit kvalitní moravská vína.

3Tůmová Marie

4.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Dobrovodská 106, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej zahradnických potřeb. Nabízíme řezané a pokojové květiny, dárkové kytice, svatební vazby, květináče a venkovní rostliny. Naleznete u nás také semena a cibuloviny, ovocné a vánoční stromky, keramiku, hnojiva a postřiky. Provádíme dekorace interiérů.

4Tůma Rostislav4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Lannova tř. 1461/22, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se zejména na prodej zahradnických potřeb. Nabízíme také řezané a pokojové květiny, dárkové kytice, svatební vazby, květináče a venkovní rostliny. Naleznete u nás také semena a cibuloviny, ovocné a vánoční stromky, keramiku, hnojiva a postřiky. Provádíme dekorace interiérů.

5VKS Rynárec

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
RYNÁREC 89, Rynárec
Dnes už má zavřeno

Výroba a prodej krmných směsí pro hospodářská zvířata. Prodej krmiv pro psy a kočky. Prodej zeminy (pro pokojové rostliny).

6HydroFlora s.r.o.

Spojenců 849/13, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost prodává velké pokojové květiny (zejména hydroponie) a příslušenství pro založení hydroponických rostlin.

7Fišer - zahradnické centrum s.r.o.

Lochotínská 376/42, Plzeň-Severní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej okrasných dřevin, ovocných stromů, hnojiv a sazenic. Prodáváme zahradní nářadí, pokojové rostliny, řezané květiny, trvalky i skalničky, vodní rostliny či substráty, keramické a plastové květináče, samozavlažovací nádoby, kůru i zeminu.

8AGRIMA DRAŽENOV a.s.1 pobočka

Nabízíme nákladní silniční dopravu a zemní práce. Zajišťujeme prodej výrobků rostlinné výroby - pšenice ozimá, ječmen jarní, oves, konzumní brambory i prodej výrobků živočišné výroby - skot, telata, a jiných. Poskytujeme ubytování na ubytovně. K dispozici je 6 dvou a vícelůžkových pokojů s vlastním…

9Anton Lukáš- Zahradnictví U Minerálky3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
V Alejích 437, Tachov Bezdlužná

Zahradnictví nabízí řezané květiny, pokojové rostliny, trvalky, dřeviny, stromky. Prodáváme zahradnické potřeby, květináče, substráty, hnojiva, aj.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej pokojových rostlin v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej pokojových rostlin najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.