Prodej požárních ucpávek – Jižní a Západní Čechy

Prodej požárních ucpávek v oblasti Jižní a Západní Čechy je nezbytný pro zajištění bezpečnosti v případě požáru. Tyto ucpávky jsou určeny k uzavření otvorů v konstrukcích a zabraňují tak šíření ohně a kouře.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

2POHASERVIS, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Karlovo náměstí 520, Polná
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajišťujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Nabízíme revize a prodej hasicích přístrojů, zásahové oděvy, pracovní oděvy, hadice a armatury, hydrantové systémy, obuv a rukavice. Poskytujeme odborné poradenství a servis.

3PoPoS CZ spol. s r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Jiráskova 360, Včelná Bezdlužná

Zabezpečujeme poradenství v oblasti bezpečnosti práce a koordinace BOZP, požární ochrany, hygieny práce, odborných kurzů a školení. Dále se zaměřujeme na prevence rizik, revize a prodej hasicích přístrojů, hydrantů a hlásičů, poradenství v nakládání s odpady. Naší specializací jsou veškerá …

4Chuchel Karel - HASKONTROL

Poskytuji technické a organizační činnosti v oblasti PO a BOZP. Servis hasicích přístrojů, zařízení pro zásobování vodou, prodej požárního materiálu. Pořádání školení a poradenství. Zajištění požárních ucpávek.

5Urbánek Ilja - HASIČ - SERVIS

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Poříčská 186, Boršov nad Vltavou Bezdlužná

Nabízím kontroly, revize, opravy hasicích přístrojů, požárních hydrantů, klapek, ucpávek a uzávěrů, nouzového osvětlení, odvětrání kouře a tepla. Prodej hasicích přístrojů, požárních čidel, hydrantů, hadic, skříní a dalších. Zajistím požární bezpečnost firem osobou s odbornou způsobilostí.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej požárních ucpávek v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V nabídce najdete širokou škálu požárních ucpávek různých velikostí a materiálů, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Díky našim produktům můžete být jisti, že vaše budova je chráněna před nebezpečím požáru. Navštivte náš eshop a vyberte si požární ucpávky, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.