Prodej publikací – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1INFRA, s.r.o.2 pobočky

Tyršova 241, Stařeč
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme vzdělávací agenturu a nakladatelství. Vydáváme metodické materiály pro pedagogy. Nabízíme prodej knih pro děti, výukových CD a DVD i školních pomůcek. Zajišťujeme vzdělávání pedagogů, pracovníků firem i zaměstnanců státní správy. U nás naleznete studijní materiály např. sešity k…

2PODNIKATEL - Zdeněk Pivoňka

Slovanská 257/22 , Plzeň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Služby v oblasti prodeje kancelářských potřeb, tiskopisů pro podnikatele a publikací k daňové a účetní problematice.

3Spa Publishing s.r.o.

Zabýváme se výrobou knih a publikací, firemních periodik, propagačních tiskových materiálů a map. Vyrábíme reklamní poutače, tabule, transparenty, zajistíme texty, grafický návrh a fotografie. Poskytujeme překladatelské služby. Zajišťujeme distribuci tiskovin.

4Šemrincová Gabriela

nám. Republiky 1785…, Žďár nad Sázavou
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Knihkupectví nabízí knihy všech tematických skupin, mapy a učebnice, nosiče MC a CD. Publikace, které prodejna nemá skladem, Vám personál může objednat. Máme dlouholeté zkušenosti a rádi Vám z výběrem knih poradíme.

5Charvátová Marie

Prodej knih, publikací pro podnikatele, audio kazet a účetních tiskopisů.

6Kuřinová Kateřina RNDr. -Zahradnictví Nová Ves

Nabízíme internetový prodej aranžovacích potřeb a floristických pomůcek. Knihy o aranžování květin. Zahradnictví a floristická dílna.

7Kratochvíl Karel1 pobočka

Prodáváme poezii, beletrii, literaturu faktu, historické publikace, odbornou, duchovní literaturu, učebnice a slovníky.

8Stehlík Ivo

Nakladatelství a distribuce knih. Provozujeme e-shop, zásobujeme knihovny, knihkupectví a další organizace. Nabízíme vlastní produkci a jednak produkci menších nakladatelů, která není běžně dostupná. Zajistíme uspořádání besed a autorských čtení. Více se dozvíte na našich stránkách.

9Nava.cz

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
náměstí Republiky…, Plzeň, Vnitřní Město

Internetové knihkupectví nabízí velký výběr knih napříč všemi žánry beletrie, publikace pro děti i různě zaměřenou naučnou literaturu.

10Vejříková Jana - Knihyzpudy.cz2 pobočky

Internetový antikvariát. Cizojazyčné, hudební i náboženské knihy, publikace, noty, encyklopedie, staré pohlednice, známky, životopisné a esoterické knihy, slovníky, učebnice i CD a DVD.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej publikací v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej publikací najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.