Prodej starožitných předmětů – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Galerie Goltzova tvrz

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
5. května 8, Golčův Jeníkov
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se výkupem, prodejem starožitností a uměleckých děl, zprostředkováním prodeje přes renomované aukční domy, zajišťujeme odhady starožitných předmětů a znalecké posudky od fundovaných odborníků i vývoz zboží do celého světa. Jsme členy Asociace starožitníků České Republiky.

2ATELIÉR HNÍZDO RL DEKOR - Laštovičková Romana

Průmyslová 85, Planá Nad Lužnicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývám se výrobou a prodejem dekorační keramiky i dřevěných dekorací. Maluji trička a obrazy. Nabízím figurky, panenky, šperky, cedulky i krabičky. V nabídce máme také kočky, hrnky, hodiny, dózy i malované starožitnosti.

3Pešek Milan - starožitnosti

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Zámecké schody 8, Český Krumlov Bezdlužná

Zaměřujeme se na nákup a prodej starožitností, starorožitných předmětů, uměleckých děl a starožitného nábytku po celé ČR.

4ANTIQUE STAROŽITNOSTI - Ing. Zdeněk Skolek

náměstí Republiky…, Plzeň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Antikpraha.cz je online katalog starožitností. Svůj starožitný nábytek, obrazy, sochy, zbraně, koberce, nádobí, lovecké trofeje, šperky, hodinky a další starožitnosti zde vystavují galerie, starožitnictví, aukční síně i soukromé osoby z celé České republiky. Provozovatelé těchto stránek si…

5Leicht Vítězslav

Kostelní 15/4, Loket
Otevřeno od 10:00

Nabízíme prodej a výkup starožitností. Nákup a prodej kulturních památek nebo předmětů kulturní hodnoty.Navštivte nás v krásném Městě Loket,ktrté se pyšní bohatou historií.

7Samek Martin - starožitnosti

Veleslavínova 70/7 , Plzeň
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Firma se zaměřuje na nákup a prodej starožitností a uměleckých předmětů.

8Sebera Jaroslav

Prokopova 245, Písek Bezdlužná

Prodej a výkup starožitností, obrazů a sběratelských předmětů. Nabízím také služby soudního znalce v oboru starožitností. Prodej sběratelských předmětů a potřeb.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej starožitných předmětů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej starožitných předmětů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.