Projekce chladících zařízení – Jižní a Západní Čechy

Projekce je klíčovým slovem v oblasti Jižní a Západní Čechy, kde se nachází mnoho firem, které se specializují na výrobu chladících zařízení. Tyto zařízení jsou nezbytné pro udržení správné teploty v průmyslových procesech, jako je například výroba potravin.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Sokra s.r.o. - Klimatizace Haier, absorbce, chladicí věže (Vysočina)5 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(31)
Na Návsi 33, Čestlice Bezdlužná

Projekce, prodej a montáž klimatizace Haier. Nabízíme absorpční jednotky Broad. Prodej klimatizace a chlazení do bytů, kanceláří a průmyslu. Součástí našeho sortimentu jsou chladiče kapalin Galletti a chladicí věže. Montážní, servisní a čistící příslušenství pro klimatizací. E-shop klimatizací,…

2Žežule František, Ing.

Společnost se zabývá projektováním technologických zařízení od projektů topení, projektů plynovodů, projektů tlakových zařízení, projektů kompresoroven po projekty potrubních rozvodů elektrárny na území České republiky. Nedílnou součástí jsou dlouholeté a profesionální zkušenosti. Projektování pro…

3MP - Vzduchotechnika s.r.o.

Montujeme a zajišťujeme servis s poradenstvím vzduchotechnického zařízení, chlazení, klimatizace a větrání. Projektujeme tepelná čerpadla, vzduchotechniku, odvětrávací stropy, chladící, mrazicí boxy a technologie na klíč. Vyrábíme gastro nábytek z nerezových materiálů.

4FRIGOMONT a.s.

3.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Borek 40, Dačice-Borek
Dnes už má zavřeno

Zaměřujeme se na výstavbu, projekce a generální dodávky potravinářských průmyslových hal, výroben a skladů. Nabízíme výrobu chladírenských, mrazírenských a provozních dveří či klempířských a nosných prvků. Zajišťujeme dodávky, montáže a projekce chladíren, mrazíren či klimatizačních technologií.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce chladících zařízení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky projekci je možné navrhnout a vyrobit chladící zařízení přesně podle potřeb zákazníka. V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho kvalifikovaných odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s projekcí a výrobou chladících zařízení. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly nejnáročnější požadavky zákazníků. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní chladící zařízení, v oblasti Jižní a Západní Čechy určitě najdete to, co hledáte.