Projekce kuchyní – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Sylvie Mrázek Svobodová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Konečná 198/3, Cheb Bezdlužná

Zabýváme se projektováním v investiční výstavbě a inženýrskou činností včetně zajištění kompletního projektu ke stavebnímu řízení. Zajišťujeme pasportizaci staveb. Návrhy a realizace kuchyní.

2Sládek Zdeněk - truhlářství

Naše firma nabízí zakázkovou výrobu moderních lesklých kuchyní, nábytek do kanceláří,dětský nábytek,interiérové dveře,skříně na míru atd.

3JINDRA KUCHYNĚ

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 66, Český Krumlov 1
Otevřeno do 16:00

Zabýváme se prodejem kuchyňských linek, vestavěných skříní a dalšího interierového vybavení na zakázku dle přání a požadavků zákazníka. Provádíme přesné zaměření a odbornou instalaci dodaného nábytku.

4Ing. Tomášek Josef - Elektra JT

Firma se zaměřuje na projektovou činnost.elektrické kabely, síťové adaptéry, nabíjecí baterie, domovní vypínače, domovní zásuvky, pohybová čidla, frekvenční měniče, elektrovodiče, měření elektrické energie, vadný jistič, montáž elektroměru, revize nízkého napětí, elektroměrové rozvodnice,…

5quick-L Jihlava s.r.o.

Provoz kuchyňského studia. Nabídka projekčních, stavebních prácí.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce kuchyní v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Projekce kuchyní najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.