Projekce kuchyní – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho kuchyňských studií, které nabízejí širokou škálu kuchyňských projektů. Projekce kuchyní je důležitá pro každého, kdo chce mít dokonalou kuchyni.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1STAPOS, spol. s r. o.4 pobočky

Jsme profesionální stavební firma s 20letou zkušeností. Nabízíme vám komplexní stavební práce. Provádíme stavby a rekonstrukce domů, stavby domů na klíč, rekonstrukce interiérů, rekonstrukce bytů a mnoho dalších prací.

2Atelier Fabík s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Janouškova 20, Třebíč
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Apartmány U Dolu jsou nedaleko centra Harrachova, jsou součástí areálu ADOS. Leží v klidném místě, přímo u lesa, v blízkosti známých Mumlavských vodopádů. Apartmánový dům je vzdálen cca 500 metrů od centra Harrachova a od čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu. Zastávka skibusu je asi 70 metrů od…

3BELIDIS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Nádražní 655/7, Třebíč
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zařídíme interiér rodinného domu, bytu i komerčního prostoru s ohledem na trendy v designu a funkci. Nabízíme 3D-návrhy, realizace interiérů na klíč. Dodáváme kuchyně vč. spotřebičů, vestavné skříně, obývací a dětské pokoje, šatny, sedací a kancelářský nábytek, osvětlení, tapety, okenní dekorace.

4Sládek Zdeněk - truhlářství

Naše firma nabízí zakázkovou výrobu moderních lesklých kuchyní, nábytek do kanceláří,dětský nábytek,interiérové dveře,skříně na míru atd.

5DSD METALIC Trade s.r.o.

Karlova 3 , Plzeň
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Naše společnost zajišťuje prodej, montáž, servis, leasing a projekci pro vybavení velkokuchyní a prádelen. Jsme certifikovaný zástupce značek Elektrolux a Primus. Zajistíme vybavení Vaší restaurace. Nabízíme i plynové a chladírenské zařízení.

6JINDRA KUCHYNĚ

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Tovární 66, Český Krumlov 1
Otevřeno do 16:00

Zabýváme se prodejem kuchyňských linek, vestavěných skříní a dalšího interierového vybavení na zakázku dle přání a požadavků zákazníka. Provádíme přesné zaměření a odbornou instalaci dodaného nábytku.

7Sylvie Mrázek Svobodová

Konečná 198/3, Cheb Bezdlužná

Zabýváme se projektováním v investiční výstavbě a inženýrskou činností včetně zajištění kompletního projektu ke stavebnímu řízení. Zajišťujeme pasportizaci staveb. Návrhy a realizace kuchyní.

8Kubešová Jitka - Interier-design

Práce designéra - bytového architekta pomůže vyřešit jakýkoliv interiér. Zabývá se navrhováním jak celých domů a bytů, tak jednotlivých místností, případně jejich rekonstrukce. Navrhuji soukromé (kuchyně, obývací a dětské pokoje,...) i komerční interiéry (kanceláře, ordinace,...), dále i fasády…

9Ing. Tomášek Josef - Elektra JT

Firma se zaměřuje na projektovou činnost.elektrické kabely, síťové adaptéry, nabíjecí baterie, domovní vypínače, domovní zásuvky, pohybová čidla, frekvenční měniče, elektrovodiče, měření elektrické energie, vadný jistič, montáž elektroměru, revize nízkého napětí, elektroměrové rozvodnice,…

10quick-L Jihlava s.r.o.

Provoz kuchyňského studia. Nabídka projekčních, stavebních prácí.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce kuchyní v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho odborníků, kteří vám pomohou s výběrem správného projektu a s jeho realizací. Kuchyňské projekty jsou důležité nejen z estetického hlediska, ale také z praktického. Správně navržená kuchyň vám ušetří čas a usnadní vaření. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho kuchyňských studií, které nabízejí projekce kuchyní na míru vašim potřebám. Nebojte se investovat do kvalitního projektu, který vám bude sloužit mnoho let.