Projekce ocelových konstrukcí – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na výrobu ocelových konstrukcí. Tyto konstrukce jsou využívány v mnoha odvětvích, jako jsou například stavebnictví, průmysl či energetika.

1–10 firem z 82 nalezených Filtry

1NOSCO, s.r.o.

Průmyslová 1415, Bystřice nad… Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se kompletními realizacemi v oblasti automatizace výrobních linek, automatizace lakoven, automatizace svařoven, výroby a řízení jednoúčelových strojů, projekce elektro a řízení technologických procesů. Působíme v České republice i v zahraničí.

2FUTURE BAU s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Truhlářská 2720/26, Cheb Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní stavební práce. Naší specializací jsou nízkoenergetické a pasivní stavby. Realizujeme i vodohospodářské stavby včetně čistíren odpadních vod. Mezi naše další služby patří projekční a inženýrská činnost, instalace tepelných čerpadel, rekuperace a další služby.

3ELVEMA s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Karlov 631/95, Velké Meziříčí Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se komplexními elektroinstalacemi na území celé České republiky. Dále se specializujeme na montáže železobetonových skeletů a výrobu rozvaděčů pro měření a regulaci a průmyslovou automatizaci. K činnostem naší firmy patří i projektová činnost a inženýrská činnost.

4ATIKA - L Y S Ý, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Zahradní 992, Velké Meziříčí Bezdlužná

Výstavba pozemních a inženýrských staveb, projektová činnost, železobetonové konstrukce. Zemní práce na Vysočině.

5EBNER spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(12)
Veselská 6/7 , Žďár nad Sázavou Bezdlužná

Nabízíme služby projektování mechanických a elektrických zařízení. Projektujeme strojní konstrukce po úroveň zpracování dílenských výkresů.

6Geodézie Ledeč nad Sázavou s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Koželská 225, Ledeč nad Sázavou

Provádíme geodetické a kartografické služby, nabízíme vyhodnocení podkladů, rozbor současného stavu revize a doplnění podrobného bodového pole.

7Krupica Jaroslav - STAVEBNÍ a OBCHODNÍ FIRMA

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kněžice 323, Kněžice Bezdlužná

Krupica Jaroslav - STAVEBNÍ a OBCHODNÍ FIRMA: Zařizujeme veškeré stavební, zemní práce včetně rekonstrukcí. Rodinné domy na klíč.

8BEST - COVER s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pošenská 340, Hořepník Bezdlužná

Ocelové konstrukce, plachtové haly, zemědělské technologie, ventilace. Společnost BEST-COVER s.r.o. je autorizovaný zástupce jednoho z největších výrobců ocelových konstrukcí s plachtovým opláštěním Cover-All. Vedle této činnosti je společnost zaměřena na dodávky zemědělských staveb a technologií…

9REFIZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Okružní 2352/77, Žďár nad Sázavou 3

Dřevostavby - domy s dřevěnou větranou konstrukcí. Nízkoenergetické i pasivní domy na klíč i v různém stupni rozestavěnosti. Dodáme individuální digitální projekty a realizace domů. Zajistíme financování výstavby.

10Petr Jiří- JP Konstrukce

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Počítky 19, Počítky Bezdlužná

Zhotovujeme a dodáváme dřevěné domky, sruby či zahradní nábytek a doplňky. Poradenství, projekce a návrh dřevěných konstrukcí a staveb. Zpracování a opracování dřevní hmoty, pořez.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce ocelových konstrukcí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Projekce ocelových konstrukcí je důležitou součástí výroby, která zajišťuje správnou funkčnost a bezpečnost konstrukcí. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho specialistů na projekci ocelových konstrukcí, kteří vám pomohou s výrobou kvalitních a bezpečných konstrukcí pro vaše potřeby. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu ocelových konstrukcí v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky na projekci.