Projekce vysokého napětí – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ZMES, s. r. o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sadová 829/1, Třebíč-Horka-Domky Bezdlužná Ověřená

Provádíme elektromontáže kabelových a venkovních rozvodů NN, VN, VO, MR a trafostanic. Kompletní projekční činnost pro společnosti E.ON Česká republika s.r.o., ČEZ a.s. a soukromý sektor. Stavby na klíč. Plošina MP13. autodoprava.

2E.mont, s.r.o.

Hlavní činností firmy od jejího počátku je zakázková výroba – montáže elektrických rozvodných zařízení, trafostanic, nadzemních i kabelových sítí nízkého a vysokého napětí, veřejného osvětlení. Další, nyní neméně důležité oblasti působení vznikaly postupně. Jsou to veškeré elektroinstalační práce,…

3Kebrdle Václav

Elektroinstalační a revizní práce nad 1000 V, komunikační a datové sítě, anténní rozvody, projektování a inženýrská činnost. Kompletní elektroinstalace rodinných domů, bytových domů (páteřní linky), nebytových prostor, výrobních hal, průmyslových prostor apod. Elektrické rozvody od přípojky až do…

4Holeček Miroslav, Ing. - ZARON

Mlýnská 172/2, České Budějovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme elektroinstalační, zemní a vodoinstalační práce, revize a instalace elektrického vytápění a kotle.

5PIK engineering, s.r.o.

Tyršova 63, Písek Bezdlužná

Nabízíme elektroinstalační a elektromontážní práce. Zabýváme se projektováním vysokého i nízkého napětí či požární signalizace. Poskytujeme odborné poradenství a konzultace.

6KPM elektro, s.r.o.

Elektroinstalace pro firmy i domácnosti. Projekce, montáž, revize, údržba. Revize elektrických rozvodů a bleskosvodů. Vyrábíme ocelové konstrukce. Výroba NN rozvaděčů.

7Šůcha Jiří

Sedlákova 39, Plzeň Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti školení, revizí, projektování a montáží nízkého a vysokého napětí.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce vysokého napětí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Projekce vysokého napětí najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.