Projekce vysokého napětí – Jižní a Západní Čechy

Projekce v oblasti Jižní a Západní Čechy je vysokonapěťovým zařízením, které slouží k přenosu elektrické energie. Tento typ projekce je navržen tak, aby byl schopen odolat vysokému napětí, které se vyskytuje v elektrické síti.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1EI - PROJEKT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nemanická 440/14, České Budějovice Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na projektování elektroinstalace. Zhotovíme vám projekce elektroinstalace vnitřní i venkovní, uzemnění a hromosvodů, slaboproudých rozvodů, systémů měření a regulace, trafostanic NN a VN, přípojek NN a VN a fotovoltaiky.

2ZMES, s. r. o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sadová 829/1, Třebíč-Horka-Domky Bezdlužná

Provádíme elektromontáže kabelových a venkovních rozvodů NN, VN, VO, MR a trafostanic. Kompletní projekční činnost pro společnosti E.ON Česká republika s.r.o., ČEZ a.s. a soukromý sektor. Stavby na klíč. Plošina MP13. autodoprava.

3E.mont, s.r.o.

Hlavní činností firmy od jejího počátku je zakázková výroba – montáže elektrických rozvodných zařízení, trafostanic, nadzemních i kabelových sítí nízkého a vysokého napětí, veřejného osvětlení. Další, nyní neméně důležité oblasti působení vznikaly postupně. Jsou to veškeré elektroinstalační práce,…

4Holeček Miroslav, Ing. - ZARON

Mlýnská 172/2, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme elektroinstalační, zemní a vodoinstalační práce, revize a instalace elektrického vytápění a kotle.

5INPRELOG, spol. s r.o.

Projektové a inženýrské služby v oblasti rozvodů a transformačních stanic.

6ELINT - CK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Cihelny 296, Český Krumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost ELINT - CK, s.r.o. nabízí zabezpečovací zařízení. Dále poskytuje služby v oblasti dodávky, projektování, měření i regulace či revize elektrických zařízení nízkého napětí.

7PIK engineering, s.r.o.

Tyršova 63, Písek Bezdlužná

Nabízíme elektroinstalační a elektromontážní práce. Zabýváme se projektováním vysokého i nízkého napětí či požární signalizace. Poskytujeme odborné poradenství a konzultace.

8Ing. Tomášek Josef - Elektra JT

Firma se zaměřuje na projektovou činnost.elektrické kabely, síťové adaptéry, nabíjecí baterie, domovní vypínače, domovní zásuvky, pohybová čidla, frekvenční měniče, elektrovodiče, měření elektrické energie, vadný jistič, montáž elektroměru, revize nízkého napětí, elektroměrové rozvodnice,…

9HB Technology s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Humpolecká 1576, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Nabízíme elektromontážní a elektroinstalační práce, výrobu rozvaděčů nízkého napětí, dodávky projektové elektro dokumentace.

10GS milk, spol. s r.o.

GS milk, spol. s r.o., se sídlem Sokolohradská 629, 583 01, Chotěboř, v okrese Havlíčkův Brod a v kraji Kraj Vysočina, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 33590, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách


Projekce vysokého napětí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky svému výkonu a spolehlivosti se projekce v oblasti Jižní a Západní Čechy stala nezbytnou součástí moderního energetického systému.

Vysoké napětí, které projekce v oblasti Jižní a Západní Čechy přenáší, je nezbytné pro zajištění efektivního přenosu elektrické energie na velké vzdálenosti. Díky tomu mohou být elektrické sítě propojeny a zajištěna spolehlivá dodávka energie pro obyvatele a průmyslové podniky v celé oblasti Jižní a Západní Čechy.