Projektování nízkoenergetických dřevostaveb – Jižní a Západní Čechy

Projektování nízkoenergetických dřevostaveb je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více populární. Tento trend je dán nejen ekologickými hledisky, ale také vysokou úsporou nákladů na energie.

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1HOMESTEAD s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkovo náměstí…, Žďár nad Sázavou Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme kompletní služby ve výstavbě rodinných domů na klíč – poradenství, financování, projektování. Nabízíme ekonomické stavby rodinných domů dle individuálních přání. Naše společnost realizuje jak hrubé stavby, tak domy na klíč. Dřevostavby jsou moderní a zároveň energeticky úsporný…

3Závodský Zdeněk Ing.arch.

Architektonické, inženýrské služby. Zaměřujeme se na nízkoenergetické a ekologické stavby.

4WOOD SYSTEM s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(19)
Havlíčkovo nám. 153…, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Nabízíme nízkoenergetické a pasivní domy na zakázku i v různém stupni rozestavěnosti. Poskytujeme individuální řešení velikosti, dispozic i rozsahu dodávky včetně projektové dokumentace i financování výstavby.

5REFIZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Okružní 2352/77, Žďár nad Sázavou 3

Dřevostavby - domy s dřevěnou větranou konstrukcí. Nízkoenergetické i pasivní domy na klíč i v různém stupni rozestavěnosti. Dodáme individuální digitální projekty a realizace domů. Zajistíme financování výstavby.

6STUDIO DŘEVOSTAVEB, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hamry nad Sázavou…, Hamry nad Sázavou

Nabízíme stavbu rodinných domů, dřevostaveb, nízkoenergetických staveb a pasivních domů. Provedeme zhotovení přístaveb a rekonstrukcí objektů. Zajistíme finanční poradenství. Bytová a zahradní architektura.

7VALA DŘEVOSTAVBY s.r.o.

Společnost VALA DŘEVOSTAVBY s.r.o. působí na českém a slovenském trhu dřevostaveb od roku 2005, avšak čerpáme z mnohaletých zkušeností se stavbou dřevěných domů ze Severní Ameriky, kde podíl dřevostaveb představuje až 85 % na celkové výstavbě a dřevostavby se zde staví již více než 300 let.

8Ing. David Javorský - KST Stavby, s.r.o.

Stavební firma zajišťující komplexní služby v oblasti bytové, občanské a průmyslové výstavby. Mezi služby patří projekční činnost, realizace staveb, dřevostavby, nízkoenergetické dřevostavby, střechy, drobné zahradní stavby. Realizujeme vše od hrubých staveb až po stavby na klíč.

9REGIS Prachatice spol. s r.o.

Žitná 60, Netolice Bezdlužná

Nabízíme zemní nebo výkopové práce, likvidaci havárií a odvoz a dovoz materiálu.

10Ing. Vít Přibyl, Dis.- DRE-KON

Specializujeme se na projektování nízkoenergetických, pasivních staveb a dřevostaveb.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování nízkoenergetických dřevostaveb v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Dřevostavby jsou navíc velmi estetické a příjemné na pohled. Pokud hledáte kvalitní projektování nízkoenergetických dřevostaveb v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se spolehnout na zkušené odborníky s dlouholetou praxí. Ty vám pomohou s výběrem vhodného projektu a zajistí, aby vaše nová dřevostavba splňovala všechny požadavky na kvalitu a energetickou úspornost.