Projektování pasivních dřevostaveb – Jižní a Západní Čechy

Projektování pasivních dřevostaveb je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více populární. Tyto stavby jsou energeticky úsporné a ekologické, což je v dnešní době velmi důležité.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1HOMESTEAD s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Havlíčkovo náměstí…, Žďár nad Sázavou Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme kompletní služby ve výstavbě rodinných domů na klíč – poradenství, financování, projektování. Nabízíme ekonomické stavby rodinných domů dle individuálních přání. Naše společnost realizuje jak hrubé stavby, tak domy na klíč. Dřevostavby jsou moderní a zároveň energeticky úsporný…

2Závodský Zdeněk Ing.arch.

Architektonické, inženýrské služby. Zaměřujeme se na nízkoenergetické a ekologické stavby.

3WOOD SYSTEM s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(133)
Havlíčkovo nám. 153…, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Nabízíme nízkoenergetické a pasivní domy na zakázku i v různém stupni rozestavěnosti. Poskytujeme individuální řešení velikosti, dispozic i rozsahu dodávky včetně projektové dokumentace i financování výstavby.

4REFIZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Okružní 2352/77, Žďár nad Sázavou 3

Dřevostavby - domy s dřevěnou větranou konstrukcí. Nízkoenergetické i pasivní domy na klíč i v různém stupni rozestavěnosti. Dodáme individuální digitální projekty a realizace domů. Zajistíme financování výstavby.

5STUDIO DŘEVOSTAVEB, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hamry nad Sázavou…, Hamry nad Sázavou

Nabízíme stavbu rodinných domů, dřevostaveb, nízkoenergetických staveb a pasivních domů. Provedeme zhotovení přístaveb a rekonstrukcí objektů. Zajistíme finanční poradenství. Bytová a zahradní architektura.

6VALA DŘEVOSTAVBY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Návsi 54, Kralice nad Oslavou Bezdlužná

Společnost VALA DŘEVOSTAVBY s.r.o. působí na českém a slovenském trhu dřevostaveb od roku 2005, avšak čerpáme z mnohaletých zkušeností se stavbou dřevěných domů ze Severní Ameriky, kde podíl dřevostaveb představuje až 85 % na celkové výstavbě a dřevostavby se zde staví již více než 300 let.

7Ing. Vít Přibyl, Dis.- DRE-KON

Specializujeme se na projektování nízkoenergetických, pasivních staveb a dřevostaveb.

8KD Haus s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
5. května 257, Milevsko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme domy na klíč, nízkoenergetické, pasivní a montované domy a dřevostavby. Služby od projekce přes výstavbu až po zajištění financování.

9KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Chýnovská 2880, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost dodává sruby, roubenky a nízkoenergetické montované dřevostavby. Stavíme rodinné domy, rekreační objekty, penziony a jiné stavby pro soukromé i komerční využití. Součástí našich služeb je kvalitní projektová činnost - tvorba projektové dokumentace, inženýrská činnost, návrhy a…

10Rouš Jaroslav, Ing.

Havlíčkovo nám. 153…, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme projekty rodinných domů, dřevostaveb, roubenek, průmyslových staveb atd. Spočítáme průkaz PENB, zařídíme stavební povolení, autorský dozor, technický dozor investora.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování pasivních dřevostaveb v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Navíc dřevostavby mají příjemnou atmosféru a jsou zdravé pro obyvatele. Projektování takových staveb vyžaduje zkušené odborníky, kteří znají materiály a technologie potřebné pro vytvoření kvalitního a trvanlivého domu. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho firem, které se specializují na projektování pasivních dřevostaveb a nabízejí své služby za přijatelné ceny. Pokud hledáte kvalitní a ekologické bydlení, může být projektování pasivní dřevostavby v oblasti Jižní a Západní Čechy tou správnou volbou pro vás.