Projekty s protiradonovým opatřením – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je místem, kde se stále více lidí zajímá o protiradonová opatření. Proto je důležité, aby byly všechny projekty v této oblasti vybaveny těmito opatřeními.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Atelier Penta, spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Raisova 1004, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se projektovou a inženýrskou činností v investiční výstavbě. Zaměřujeme se na pozemní stavby, rekonstrukce a modernizace staveb či měření radonu a projektování ozdravných protiradonových opatření včetně poradenství.

2Petr Pařízek

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolnická 2513/13, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme projektové a inženýrské práce ve stavebnictví, projekty či statiku. Zajišťujeme dotaci Zelená úsporám, pasport stavby a energetický audit. Vyřizujeme územní rozhodnutí, ohlášení stavby a stavební povolení. Odborník na odborné práce, rodinné domy, průmyslové stavby, občanské stavby, obytné…

3PAŘÍK JAN

Velký Rybník 8, Hroznětín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývám se profesionálním měřením radonu. Zaměřuji se na stanovení radonového indexu pozemku. Provádím měření objemové aktivity radonu v pobytovém prostoru a vypracování projektu protiradonových opatření dle ČSN.


Firmy v dalších lokalitách


Projekty s protiradonovým opatřením v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky nim se sníží riziko vystavení radonu a zlepší se kvalita života v dané lokalitě. Proto je nutné, aby se investoři a stavební firmy zaměřovali na protiradonová opatření a dbali na jejich správnou implementaci. V oblasti Jižní a Západní Čechy je toto téma stále aktuální a je třeba mu věnovat pozornost.