Pronájem činžovních domů – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Salcmannová Lenka, Ing. - Realitní kancelář SALZMANN

Smetanovy sady 332/6, Plzeň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Společnost poskytuje služby realitní kanceláře. Realitní kancelář Salzmann byla založena 12.1.1995 majitelem Ing. Lenkou Salcmannovou a Ing. Viktorem Salcmannem jako rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Poskytujeme také finanční poradenství zdarma. Najdete nás přímo v centru…

2PARVA, s.r.o. (pobočka Rokycany-Střed)3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(39)
Jiráskova 1298, Rokycany, Nové Město Bezdlužná

Realitní služby při prodeji, koupi i pronájmu bytů, rodinných domů, chat a chalup, činžovních domů či pozemků.

3RK Stejskal.cz s.r.o. - RK Stejskal.cz

4.3
★★★★★
★★★★★
(57)
Pražská tř. 1247/24, České Budějovice 3
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabídka prodeje a pronájmu bytů, domů, činžovních domů, komerčních objektů, kanceláří, rekreačních a ostatních nemovitostí. Po otvírací době jsme k dispozici po dohodě s makléřem.

4Reality Na Jihu s.r.o.

U křížku 1644, Dobrá Voda
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se nákupem, prodejem, pronájmem a výkupem nemovitostí. Zaměření na byty, rodinné domy, chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory a rekreační objekty činžovní domy. Nabídka komplexního realitního servisu, bezpečný právní servis.

5Zelenina -Fruktimport spol. s r.o.

Dvořákova 381/21, České Budějovice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Nabídka prodeje a pronájmu bytů, domů, činžovních domů, komerčních objektů, kanceláří, rekreačních a ostatních nemovitostí. Po otvírací době jsme k dispozici po dohodě s makléřem.

6OMEGA & partners s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Radniční 133/1 , České Budějovice
Otevřeno od 8:00

Společnost OMEGA & partners s.r.o. se zabývá developerskou a realitní činností. Řeší výstavbu bytů a rodinných domů v Jížních Čechách, převážně v Českých Budějovicích a okolí.

7Jaroslava Valová - Dumrealit.cz/Realdomus Písek3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Smetanovo nám. 2488, Písek Bezdlužná

Realitní kanceláře Dumrealit.cz se zabývají zprostředkováním prodeje, pronájmu a výkupem všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. Více než 500…

8Prokýšek Robert

Komplexní služby v realitách. Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmy bytů, rodinných domů, chat, chalup, činžovních domů a pozemků. Poradenská činnost makléřů, právní poradenství a znalecké posudky.

9Pulec Luboš

Svobody 547/19 , Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby realitní kanceláře, spolupracuji s několika podnikatelskými subjekty v oblasti poskytování kompletního realitního servisu, správy a pronájmu nemovitostí - nebytových prostor a komerčních bytů. Tato činnost patří mezi stěžejní, hlavním cílem je pro majitele domů (obchodní partnery )…

10Realitní kancelář NEMOVITOSTI-FINANCE

Firma se zabývá prodejem, koupí a pronájmem bytů, rodinných domů, pozemků, rekreačních objektů, komerčních i nebytových prostor. Poskytuje právní a finanční služby. Zajišťuje oddlužení nemovitosti, úvěr, hypotéku i pojištění nemovitosti. Do nabídky také patří hotely, garáže nebo činžovní domy.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem činžovních domů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Pronájem činžovních domů najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.