Pronájem dílen – Jižní a Západní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1TEMPO - středisko volného času Polná

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Indusova 210, Polná
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dům dětí a mládeže. Nabízíme ubytování - celoročně. Možnost pronájmu tělocvičny, herny stolního tenisu, fitcentrum. Nabídka zájmových činností pro děti v uměleckých, technických, přírodovědných a sportovních odvětvích. Nabízíme ubytování - celoročně. Možnost pronájmu tělocvičny, herny…

2ZŠ A MŠ Větrný Jeníkov, příspěvková organizace

Větrný Jeníkov 171, Větrný Jeníkov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Základní škola pro 250 žáků s družinou a jídelnou. Škola je umístěna uprostřed vesnice mimo hlavní komunikaci v klidném prostředí. Učitelé a žáci se účastní různých kulturních a sportovních akcí v Jihlavě, navštěvují městskou knihovnu, divadlo, bazén i dopravní hřiště. Provozujeme také …

3ZÁKLADNÍ ŠKOLA JIHLAVA, Jungmannova

Jungmannova 3298/6, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše základní škola ctí ekologické principy. Je tzv. Ekoškolou. Vedeme tímto směrem i naše žáky. Součástí školy je školní družina , školní klub a školní jídelna. Podílíme se na sběru a recyklování. Bližší informace a kontakty na vedení školy najdete na našich internetových stránkách.

4ZÁKLADNÍ ŠKOLA JIHLAVA, Křížová 33, příspěvková organizace

Základní škola pro 390 žáků s jídelnou, družinou, klubem a kroužkem angličtiny, němčiny, fotbalu, hry na flétnu, keramiky, informatiky i zpěvu.

5CISS CZ s.r.o.

Zabýváme se správou a údržbou nemovitostí a poskytujeme náhradní plnění.

6BOXIT s.r.o.

Dvorská 194, Kájov Bezdlužná

Výroba kovových konstrukcí hal a přístřešků, podpěrných konstrukcí, schodišť pro větší technologická zařízení, lávek i kontejnerů. Nabízíme výměnné kontejnery nákladních aut, palety, kazety, regály pro skladová hospodářství, popelníky, skříně a sedačky. Poskytujeme služby v oblasti pronájmu…

7Ing. Vladimír Sedlák

Šumavské Hoštice 76, Šumavské Hoštice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Specializuji se na montáže šikmých střech. Provádím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízím pronájem klempířské dílny. Zajišťuji prodej stavebního materiálu a stavebnin.

8TAPROS Tábor, a.s.

Tábor 245, Tábor Bezdlužná

Pronájem budov - sklady, kanceláře, výrobní a dílenské prostory či manipulační plochy v Táboře a Soběslavi. Autojeřábnické práce pomocí jeřábu AD20 na podvozku Tatra 815.

9TOPAS STAVBY s.r.o.

V atraktivní průmyslové lokalitě jihočeského města Tábor nabízíme pronájem komerčních prostor vhodných pro obchod, skladování, lehkou výrobu, dílenskou výrobu, dílenské opravy, služby, garážování vozidel.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem dílen v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Pronájem dílen najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.