Pronájem garáží – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1KORUNA RK s.r.o.

Lidická tř. 179/47, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme zavedená realitní kancelář s týmem profesionálů, kteří mají více než 20-letou zkušenost v obchodě s nemovitostmi. Zabýváme se prodejem nemovitostí a pronájmem nemovitostí. Poskytujeme odhady nemovitostí. Obraťte se na nás!

2Salcmannová Lenka, Ing. - Realitní kancelář SALZMANN

Smetanovy sady 332/6, Plzeň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Společnost poskytuje služby realitní kanceláře. Realitní kancelář Salzmann byla založena 12.1.1995 majitelem Ing. Lenkou Salcmannovou a Ing. Viktorem Salcmannem jako rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Poskytujeme také finanční poradenství zdarma. Najdete nás přímo v centru…

3Realitní kancelář LIMA REAL, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Jungmannova 98/1, Třebíč-Jejkov

Nabízíme komplexní služby v oblasti realit, prodej a pronájem nemovitostí, také služby v oblasti stavebního spoření, znaleckých posudků, poradenství, hypotečních úvěrů a právních služeb. Více informací na www stránkách.

4Doucha Čeněk - REALITNÍ KANCELÁŘ

Dolní 227, Havlíčkův Brod
Otevřeno od 8:30

Naše realitní kancelář ČM VYSOČINA je ryze českým rodinným subjektem. Jméno ČM Vysočina vzniklo zkrácením názvu Českomoravská Vysočina, kde především působíme. Prodej, pronájem, reklama, prohlídka nemovitostí, jednání se zájemci, vypracování smluv včetně vložení do katastru nemovitostí, daňové…

5HIT reality s.r.o.6 poboček

3.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Rudolfovská tř. 10/6, České Budějovice Bezdlužná

Realitní kancelář poskytuje komplexní služby v oblasti realit po západočeském a jihočeském kraji. Nemáte-li zkušenosti v oboru nemovitostí, pak byste se měli svěřit do péče odborníků .

6Reality Císař

Bezděkovská 473 , Strakonice
Otevřeno od 8:00

Realitní činnost - prodej, koupě či pronájem rodinných domů, bytů, komerčních objektů, garáží a chalup. Dále zajištění hypotečních úvěrů i odhadů nemovitostí. Také právní služby a poradenství.

7Třísková Slavomíra - ŠUMAVA REALITY

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
náměstí Svobody 35, Sušice Bezdlužná

Reality Šumava nabízí: Férové jednání s klienty!Máme dlouholeté zkušenosti.Pro prodávající služby zdarma!Individuální a přátelský přístup.Chceme tvořit dlouhodobý obchod!Prohlídky nemovitostí i o víkendech.Zelená linka pro prodávající 800 107 106.Spokojení klienti – viz. Reference naší firmy…

8Reality Otava s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svobody 5, Sušice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme realitní kancelář OTAVA se sídlem v Sušici, která je bránou Šumavy. Jsme mladá progresivní firma s bohatou zkušeností ve zprostředkování prodeje (pronájmu) nemovitostí kdekoliv v České republice, která je schopna řešit nemovitosti se zástavami , exekucemi (vykoupení zástavních práv či exekucí,…

9Kyselová Jitka - realitní kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
T. G. Masaryka 805/9, Karlovy Vary
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme a pronajímáme bytové prostory (byty, domy, rekreační objekty, pozemky) i nebytové prostory (komerční objekty, garáže, půdy). Poskytujeme poradenství v oblasti nemovitostí. Nabízíme možnost jednání v ruské jazyce slovem i písmem.

10Seifert service s.r.o.- HORSKÝ HOTEL SEIFERT

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Nové Hamry 13, Nejdek Bezdlužná

Provoz horského hotelu s kapacitou 60 lůžek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a wifi připojení. Možnost garážového parkování. Součástí hotelu je restaurace.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem garáží v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Pronájem garáží najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.