Pronájem pracovních oděvů – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1VDI Servis - družstvo1 pobočka

Rudolfovská tř. 476…, České Budějovice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Naše firma disponuje prádelnou a chemickou čistírnou. Dále nabízíme pronájem lůžkovin, praní pro velkoodběratele (hotely, penziony a stravovací zařízení) i pro občany, svoz a rozvoz prádla našimi vozidly.

2KATEV spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Na Bydžově 2044/5 , Tábor Bezdlužná

Naše prádelna je jedničkou na Táborsku a silným partnerem hotelů, nemocnic a lázní nejen na jihu Čech, ale i v Praze a okolí.Na svoz a rozvoz prádla používáme výhradně prádelenské klece pro maximální komfort našich zákazníků.Prádlo dodáváme i o víkendech a svátcích. Doba zpracování materiálu k…

3Gvoždíková Emilie - Svatební salon

4.7
★★★★★
★★★★★
(48)
Vítězná 74/46, Karlovy Vary,…
Otevřeno od 10:00

Náš salon nabízí prodej i půjčovnu svatebních a společenských šatů, pánských obleků, šatů pro družičky a obleků pro chlapce, veškeré doplňky a kompletní sortiment zboží a služeb, které souvisejí jak se svatbami, tak se společenskými událostmi. Nabízíme svatební šaty a společenské šaty různých…

4Klementová Miluše- Svatební dům Emílie Gvoždíkové

4.7
★★★★★
★★★★★
(48)
Vítězná 74/46 , Karlovy Vary,…
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Půjčovna svatebních a společenských šatů, pánských obleků a doplňků. Nabízíme pronájem limuzíny. Zajistíme svatební dort, hostinu, kytice, oznámení a prsteny.

5Jedličková Ludmila

Půjčujeme svatební oděvy. Nabízíme svatební kytice, oznámení a snubní prsteny. Zajistíme hudbu, fotografování, pronájem limuzíny.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem pracovních oděvů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Pronájem pracovních oděvů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.