Pronájem výrobních hal – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Pávovská 913/12a, Jihlava Ověřená

Provádíme kompletní dodávky stavebních prací pro bytové a rodinné domy, průmyslové a zemědělské stavby. Zajišťujeme zateplování domů s využitím dotace Nová zelená úsporám. Dodáváme modulové montované rodinné domy In-Family House. Specializujeme se na pronájem čerpadel, stavební činnost a …

2AgroSteel, SE

Firma AgroSteel, SE je akciová společnost evropského typu, která se zabývá výrobou a prodejem zemědělské a lesnické techniky. V současné době jsou v našem programu výroby fekální cisternové nástavby na nákladních automobilech, traktorové návěsy na svážení dřeva a ocelové halové a další konstrukce.…

3BOXIT s.r.o.

Dvorská 194, Kájov Bezdlužná

Výroba kovových konstrukcí hal a přístřešků, podpěrných konstrukcí, schodišť pro větší technologická zařízení, lávek i kontejnerů. Nabízíme výměnné kontejnery nákladních aut, palety, kazety, regály pro skladová hospodářství, popelníky, skříně a sedačky. Poskytujeme služby v oblasti pronájmu…

4STŘEDNÍ ŠKOLA STAVEBNÍ Jihlava

Žižkova 1939/20, Jihlava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme čtyřletý maturitní obor STAVEBNICTVÍ se čtyřmi různými zaměřeními. Tříleté učební obory se stavebním a dřevařským zaměřením, nástavbové maturitní studium. Poskytujeme vzdělání dospělých a rekvalifikace. Součástí školy je i domov mládeže.

5SIEWER správa majetku, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Nebahovská 68, Prachatice Bezdlužná

Zprostředkujeme pronájem a správu nebytových prostor (výrobní prostory, skladovací haly, kanceláře). Zajišťujeme pronájem a správu bytů, ubytovací služby.

6STS Přeštice, a.s.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Husova 380, Přeštice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Nabídka pronájmu výrobních hal.

7Jiří Hodan

Lužany 167, Lužany
Otevřeno od 7:00

Zajišťujeme pronájem 6 skladových a výrobních hal včetně administrativní budovy. Areál je napojen na veškeré inženýrské sítě .

8Areál ESSPE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Domažlická 1123/194, Plzeň
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme pronájmy nebytových prostor - kanceláře, výrobní haly.

9BAU-HOLD a.s.1 pobočka

Loketská 344/12, Karlovy Vary, Dvory
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti realit. Pronajímáme kancelářské prostory, skladové plochy a haly včetně výrobních prostor. Zajišťujeme komplexní správu nemovitostí.

10TOPAS STAVBY s.r.o.

V atraktivní průmyslové lokalitě jihočeského města Tábor nabízíme pronájem komerčních prostor vhodných pro obchod, skladování, lehkou výrobu, dílenskou výrobu, dílenské opravy, služby, garážování vozidel.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem výrobních hal v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Pronájem výrobních hal najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.