Pronájem zemědělských usedlostí – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1ABRA REAL s.r.o.

Bulharská 740/5, Karlovy Vary
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozují realitní kancelář. Zprostředkovávájí prodej a pronájem bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Dále zprostředkovávájí prodej a pronájem komerčních nemovitostí. Poskytují odbornou pomoc při získání hypoték a nabízíme poradenské služby.

2Hušner Jiří, JUDr.

Realitní makléř, pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci.

3Šuster Miloslav - realitní makléř1 pobočka

Nabídka služeb realitního makléře. Zprostředkování pronájimu a prodeje bytů, rodiných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Poskytujeme odbornou pomoc při získání hypoték a nabízíme poradenské služby.

4Vacková Bohumila1 pobočka

Nabizím služby realitního makléře. Zprostředkuji pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Poskytuji odbornou pomoc při získání hypoték a nabízíme poradenské služby.

5Volek Miroslav

Nabízí služby realitního makléře. Zprostředkovává pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Poskytuje odbornou pomoc při získání hypoték a nabízí poradenské služby.

6Růt Vladimír1 pobočka

Realitní makléř - zprostředkováváme pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Poskytujeme odbornou pomoc při získání hypoték a nabízíme poradenské služby.

7Marešová Anna

Novohradská 745/21 , České Budějovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Realitní služby - zemědělské usedlostí, pozemky, lesy a rybníky, financování hypoték či pronájmů.

8Lovčíková Jitka

A. Trägera 404, České Budějovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Poskytování služeb realitního agenta - pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Odborná pomoc při získání hypoték a nabídka poradenských služeb.

9Bohumil Čeněk

1.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Babu 185, Hůry

Služby realitního agenta - pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Odborná pomoc při získání hypoték i poradenské služby.

10Šišková Petra, Mgr.

Realitní makléř a služby realitního makléře. Zprostředkování pronájmu a prodeje bytů rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem zemědělských usedlostí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Pronájem zemědělských usedlostí najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.