Protipožární prostupy – Jižní a Západní Čechy

Protipožární prostupy jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy nezbytnou součástí každého objektu. Tyto prostupy slouží k zajištění bezpečnosti a ochrany před požárem.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ALEXA JIŘÍ-EPOXIDOVÉ PODLAHY

Zajišťujeme provedení protipožárních izolací a nátěrů, nátěrů betonových podlah, izolace základů, teras a balkonů.

2REBAPO, s.r.o.

Nabídka revize hasicích přístrojů, hydrantů a požárních prostupů. K dalším činnostem patří kompletní PO a BOZP.

3Kartex - požární ochrana staveb, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanova 1276 , Starý Plzenec Bezdlužná

zajišťujeme protipožární ochranu budov a jsme součástí mnoha významných tuzemských i zahraničních projektů. Jako výhradní zastupce společnosti Promat® nabízíme profesionální přístup podtržený kvalitními produkty.

4Švarcbek Radek

3.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Fučíkova 462, Planá
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme hasící přístroje a požární hydranty. Zabýváme se prodejem, opravami, servisem a revizemi hasičských přístrojů. Protipožární zabezpečení prostupů kabelových tras, plastového potrubí, kovového potrubí a stavebních spár.

5Šlejska Petr

Zabývám se revizemi a servisem hasicích přístrojů, hydrantů, požární prevenci. Provádím revize a zkoušky tlakových nádob, požárních klapek a prostupů. Plním lahve CO2 všech velikostí včetně domácí sodovky.


Firmy v dalších lokalitách


Protipožární prostupy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky nim je možné snadno a rychle evakuovat lidi a zvířata z ohroženého prostoru. Výběr správného typu protipožárního prostupu je klíčový pro účinnou ochranu před požárem. Proto je důležité mít k dispozici kvalitní a spolehlivé produkty od ověřených výrobců. V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít mnoho specializovaných firem, které nabízejí širokou škálu protipožárních prostupů pro různé typy objektů. S jejich pomocí lze snadno a efektivně zajistit bezpečnost a ochranu před požárem.