Realizace domovní čov, čistírny odpadních vod – Jižní a Západní Čechy

Realizace domovní čističky odpadních vod je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále častější. Tento proces je nezbytný pro ochranu životního prostředí a zajištění čisté vody.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1FUTURE BAU s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Truhlářská 2720/26, Cheb Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní stavební práce. Naší specializací jsou nízkoenergetické a pasivní stavby. Realizujeme i vodohospodářské stavby včetně čistíren odpadních vod. Mezi naše další služby patří projekční a inženýrská činnost, instalace tepelných čerpadel, rekuperace a další služby.

2Vondra VHS1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
V zahradách 722, Golčův Jeníkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavní činností naší firmy je realizace staveb vodohospodářského charakteru. Přes 30 let praxe v oboru nám dává bohaté zkušenosti v realizaci projektů od kanalizačních stok, vodárenských objektů přes revitalizaci rybníků, vodních toků až po vodárenské objekty. Zajišťujeme i svařování folií…

3DVOŘÁK PETR

4.8
★★★★★
★★★★★
(44)
Jana Štursy 2412/40, České Budějovice Bezdlužná

Postaráme se o návrh, realizaci a samozřejmě i o záruční a pozáruční servis. Sledujeme vývoj trhu a nabízíme nové moderní materiály a technologie, které zlepší funkčnost a komfort užívání po celou dobu životnosti.

4PELÁN stav, s.r.o.

Nabízíme kanalizační práce a ČOV.

5Petr Knežik - Realizace a projekce staveb

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vokov 51, Vokov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Petr Knežik - Realizace a projekce staveb, se sídlem Vokov 51, 393 01, Vokov, v okrese Pelhřimov a v kraji Kraj Vysočina. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Projektová činnost ve výstavbě Provádění staveb, jejich změn a odstraňování…

6Radouňská montážní s.r.o.

Radouňská montážní, s.r.o. - stavby vodovodů, kanalizací, plynovodů, výkopové práce a realizace čističek odpadních vod.

7PROJECT AUTOAKU KLATOVY, spol. s r. o. - stavby1 pobočka

Nabízíme vodohospodářské stavby a rekonstrukce, zabýváme se stavbou ČOV, kanalizací a přípojek i realizací iunženýrských sítí.

8EKO - KV s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sportovní 633/13a, Karlovy Vary,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Věnujeme se výstavbě inženýrských a průmyslových staveb. Specializujeme se na vodovody, kanalizace a čistírny odpadních vod. Program společnosti je zaměřen na realizaci inženýrských a průmyslových staveb se specializací na ekologické stavby, to je vodovody, kanalizace a ČOV pro malé a středně…


Firmy v dalších lokalitách


Realizace domovní čov, čistírny odpadních vod v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Domovní čističky odpadních vod jsou ideální pro rodinné domy, chaty a rekreační objekty. Tyto čističky jsou navrženy tak, aby účinně odstraňovaly nečistoty z odpadních vod a zároveň minimalizovaly náklady na provoz. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho odborníků, kteří vám pomohou s výběrem a instalací domovní čističky odpadních vod. Kontaktujte je a zajistěte si čistou vodu pro vaši domácnost.