Realizace okrasných zahrad – Jižní a Západní Čechy

Realizace okrasných zahrad je oblastí, kterou se v oblasti Jižní a Západní Čechy zabývá mnoho zahradníků a specialistů na úpravu zeleně. Tito odborníci mají bohaté zkušenosti s výsadbou a úpravou okrasných rostlin, které dokážou proměnit každou zahradu v krásný a harmonický prostor.

1–10 firem z 65 nalezených Filtry

1Zahrady Laurus s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Hybrálec 166, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám odborné zahradnické práce. Specializujeme se na projektování zahrad a realizace zahrad, terénní úpravy, realizace koupacích jezírek a dalších vodních prvků, výstavbu dětských hřišť a péči o veřejnou zeleň.

2Společnost I & T s.r.o.

Znojemská 2571/31, Jihlava Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti tvorby okrasných zahrad. Zabýváme se návrhy zahrad, realizacemi zahrad, realizacemi jezírek a údržbou zahrad, parků a soukromých prostranství. Prodáváme rostlinný materiál.

3STROM-SPECI, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 224, Polná Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme různé sadovnické práce, realizace zahrad včetně přípravy projektů. Nabídka dodání lesní práce, těžba, přiblížení a výkup dříví.

4Pavel Kosík, DiS.- Green Planet

Rozkoš 187, Světlá nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Okrasné rosliny, jehličnany, keře, trvalky, skalničky, traviny. Zahrádkářské potřeby. Návrhy, realizace zahrad. Údržby zeleně.

5EKOIMPEX Vysočina s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Javorová 2262, Pelhřimov Bezdlužná

Naše firma se zabývá zakládáním, rekonstrukcí a péčí zahrad, parků, veřejné zeleně a krajinných úprav. Střešní zahrady, přírodní koupací a okrasná jezírka. Zároveň jsme firma zabývající se projekcí, realizací a péčí o moderní vegetační prvky - zahrady, parky, veřejnou zeleň, specifickou oblastí…

6Zahradnictví u Chlubnů

Šípková 2275/10, Žďár nad Sázavou
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zabýváme se především prodejem rostlin – ovocných a okrasných dřevin, trvalek, letniček a dvouletek, cibulovin, sadby zeleniny a dalších. Rostliny jsou buďto naše výpěstky, nebo jsou to rostliny od školkařů a pěstitelů z Vysočiny, čímž zaručujeme mrazuvzdornost a odolnost našich rostlin v tomto…

7Čada Petr

Realizace zahrad, prodej řezaných či venkovních květin, sazenic, okrasných dřevin a ovocných stromků.

8Ing. Klabanová Olga2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Lábkova 893/1, Plzeň Bezdlužná

Zahradnické služby, údržbu zahrad. Nabízíme návrhy a realizace zahrad, rekonstrukce stávajících zahrad, kompletace materiálů, realizace zahradních jezírek, pokládání travních koberců, terénní úpravy, výsadby vzrostlých dřevin.

93D-Zahrady s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(19)
Řečice 123, Radešínská Svratka Bezdlužná

Realizace, návrh a údržba zahrad.

10Ryšánek David

4.6
★★★★★
★★★★★
(65)
Mlýnská 1097, Prachatice Bezdlužná

Nabízíme prodej venkovních rostlin (zejména okrasných dřevin a trvalek)a zahrádkářských potřeb. Projekce, realizace a údržba soukromé, veřejné a firemní zeleně. Dále zajišťujeme nabídku, realizaci a servis závlahových systémů.


Firmy v dalších lokalitách


Realizace okrasných zahrad v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky jejich znalostem a kreativitě mohou vytvořit zahradu, která bude plná barev, vůní a příjemného prostředí. Pokud hledáte profesionální pomoc při realizaci okrasných zahrad v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat zkušené zahradníky, kteří vám rádi pomohou s výběrem rostlin, jejich umístěním a úpravou celé zahrady.