Realizace veřejných prostor – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1CARLITA s. r. o.

U Brány 1031/4, Jihlava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Při projektování staveb používáme nejnovější materiály a technologie. Projektujeme v programu Archicad ve 3D prostorové technologii, tzv. BIM technologie. Vážeme květiny všech druhů a stylů, svatební, slavnostní, pietní , pohřební, speciální kytice dle Vašich nápadů. Květinová výzdoba interiérů,…

2Herlt Lubor

Zabýváme se bytovým designem a designem veřejných prostor jako jsou např. kavárny, restaurace,hotely a další firemní interiery. Poskytujeme komplexní služby od počáteční konzultace přes projekt a vlastní dodání designového nábytku až po záverečnou instalaci do interieru.Tvoříme moderní interiery s…

3Strouhal Milan - Truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Martina Koláře 2088, Tábor Bezdlužná

Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně a dětské i obývací pokoje na míru. Navrhujeme bytové interiéry. Zaměřujeme se na výrobu nábytku pro veřejné a firemní prostory. Specializujeme se na komody, postele, schody, recepce, lékárny, barové pulty a jiné.

4Ing. arch. Jan Rampich - Projektový ateliér A.I.S.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Písecká 506 , Strakonice

Architektonické studie, projekty a inženýrská činnost v pozemním stavitelství, územní plánování, úpravy veřejných prostor, návrhy interiérů, grafické návrhy a publikační činnost v oboru architektura a stavebnictví.


Firmy v dalších lokalitách


Realizace veřejných prostor v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Realizace veřejných prostor najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.