Rekonstrukce polních cest – Jižní a Západní Čechy

Rekonstrukce polních cest je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále častějším tématem. Tyto cesty jsou často v havarijním stavu a potřebují okamžitou opravu.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Gregor Zdeněk

Herálec 31, Herálec Bezdlužná

Dodáváme stavební, zemní a výkopové práce.

2KV Realinvest s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Chebská 204/71, Karlovy Vary, Dvory
Otevřeno do 15:30

Společnost staví domy, byty, altány i průmyslové objekty. Zabývají se realizací dopravních, vodohospodářských, pozemních i ekologických staveb. Provádí rekonstrukce a výstavby komunikací, lesních i polních cest, rybníků, vodních nádrží i přípojek vodovodního řádů. Zhotovují dětská hřiště,…

3ČITOR s.r.o.

Výstavba, čištění, odbahnění, rekonstrukce rybníků. Zemní práce, revitalizaci, údržba vodních toků, výstavba lesních, polních cest. Práce pásovými bagry a buldozery.


Firmy v dalších lokalitách


Rekonstrukce polních cest v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Rekonstrukce polních cest v oblasti Jižní a Západní Čechy je nezbytná pro zajištění plynulého průběhu zemědělských prací a také pro zlepšení přístupu k lesům a dalším přírodním lokalitám. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se specializuje na rekonstrukce polních cest v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se obrátit na nás. Naše firma má bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi polních cest a garantujeme vám kvalitní a rychlé provedení práce. Kontaktujte nás a my vám rádi poskytneme další informace.