Renovace karoserie – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1AUTOLAKOVNA DIVIŠ

4.4
★★★★★
★★★★★
(24)
Pražská 1106, Nové Město Bezdlužná

Autolakovna nabízí klempířské práce a lakování osobních i nákladních vozidel. Míchání a prodej barev. Renovace a opravy karoserií a laků veteránů, pneuservis a prodej pneumatik. Seřizujeme geometrii osobních i dodávkových vozidel.

2HRT auto s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Kpt. Jaroše 1335, České Budějovice Bezdlužná

Naše firma se specializuje na opravy karoserie bez lakování, tzv. PDR metodou. Pokud máte automobil poškozený kroupami či jakoukoliv jinou deformací karoserie, jste na správné adrese. Vysoké procento škod způsobených krupobitím či promáčklin z parkoviště dokážeme opravit bez zásahu do laku. Auto…

3LS racing s.r.o.

Hradčany 717, Hluboká nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma vznikla v roce 2003 s původním zaměřením na stavbu závodních vozů. V naší provozovně jsme nejprve jen montovali závodní vozy z nakoupených součástek a poskytovali servisní služby pro závodní i osobní vozy. Během doby nám vznikla potřeba vyrábět si některé součástky sami. Jedná se…

4Václav Hladík

Václav Hladík - provádí drobné opravy laků aut od odřenin, škrábanců oděrek a drobných defektů karoserie. Dále provádí přípravu vozidel na STK.

5HLOUCH MOTORS s.r.o. Bosch Car Service

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
K Panence 48, Ostašov Bezdlužná

Již přes 20 let vám přinášíme kvalitní služby v oboru motorových vozidel. Nabízíme prodej použitých i nových vozidel, údržbu i opravy motoru, mechanických částí, karoserie i laku, přestavby vozidel, pneuservis a mnoho dalších služeb. Naším primárním působištěm je okres Třebíč a kraj Vysočina …

6Autolaky MM25 - Miroslav Marek

Dobrá Voda 25 (U…, Telč
Dnes už má zavřeno

Hledáte v okolí Telče autodílnu pro opravu karoserií včetně laku? Nabízíme komplexní služby autoklempíře a autolakýrníka. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, prosím, předem zavolejte na tel. číslo: 603 86 86 87.

7CarTech Garage s.r.o.

Nádražní 245, Švihov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

CarTech Garage s.r.o., se sídlem Nádražní 245, 340 12, Švihov, v okrese Klatovy a v kraji Plzeňský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 25455, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

8Servis veteránů - PAPÍRNÍK JAN

Budíkovická 164/17, Třebíč-Týn
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka karosářských prací, servisu a renovací veteránů se specializací na automobily Tatra 603 a 600. Výroba originálních náhradních dílů, replik světlometů a těsnění. Součástí sortimentu jsou náhradní díly interiéru, karosérie, motoru, hadičky, sady těsnění a mnoho dalšího.

9Ježek Josef - autoservis

Tyršova 730, Nýřany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Josef Ježek provozuje autoservis. Provádí opravy karoserií, motorů i převodovek a garanční kontroly. Zajišťuje přípravu vozů na STK, výměny tlumičů, destiček i kotoučů, nástřiky spodku vozu a renovace laků.

10FOŠUM CARS s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Radčice 4, Vodňany Bezdlužná

Provádíme opravy, renovace, dovozy, náhradní díly pro veterány. Zajistíme náhradní díly a klasické pneumatiky pro autoveterány. Renovujeme rámy, brzdové soustavy, rozvodovky, převodovky, chladiče, karosérie i elektroinstalace, čalounění, lakování.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace karoserie v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Renovace karoserie najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.