Renovace karoserie – Jižní a Západní Čechy

Renovace karoserie je důležitou součástí údržby vozidla. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho specialistů, kteří se věnují této oblasti.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1HRT auto s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Kpt. Jaroše 1335, České Budějovice Bezdlužná

Naše firma se specializuje na opravy karoserie bez lakování, tzv. PDR metodou. Pokud máte automobil poškozený kroupami či jakoukoliv jinou deformací karoserie, jste na správné adrese. Vysoké procento škod způsobených krupobitím či promáčklin z parkoviště dokážeme opravit bez zásahu do laku. Auto…

2LS racing s.r.o.

Hradčany 717, Hluboká nad Vltavou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše firma vznikla v roce 2003 s původním zaměřením na stavbu závodních vozů. V naší provozovně jsme nejprve jen montovali závodní vozy z nakoupených součástek a poskytovali servisní služby pro závodní i osobní vozy. Během doby nám vznikla potřeba vyrábět si některé součástky sami. Jedná se…

3HLOUCH MOTORS s.r.o. Bosch Car Service

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
K Panence 48, Ostašov Bezdlužná

Již přes 20 let vám přinášíme kvalitní služby v oboru motorových vozidel. Nabízíme prodej použitých i nových vozidel, údržbu i opravy motoru, mechanických částí, karoserie i laku, přestavby vozidel, pneuservis a mnoho dalších služeb. Naším primárním působištěm je okres Třebíč a kraj Vysočina …

4Autolaky MM25 - Miroslav Marek

Dobrá Voda 25 (U…, Telč
Otevřeno od 8:00

Hledáte v okolí Telče autodílnu pro opravu karoserií včetně laku? Nabízíme komplexní služby autoklempíře a autolakýrníka. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, prosím, předem zavolejte na tel. číslo: 603 86 86 87.

5CarTech Garage s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 245, Švihov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

CarTech Garage s.r.o., se sídlem Nádražní 245, 340 12, Švihov, v okrese Klatovy a v kraji Plzeňský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 25455, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

6Servis veteránů - PAPÍRNÍK JAN

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Budíkovická 164/17, Třebíč-Týn
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka karosářských prací, servisu a renovací veteránů se specializací na automobily Tatra 603 a 600. Výroba originálních náhradních dílů, replik světlometů a těsnění. Součástí sortimentu jsou náhradní díly interiéru, karosérie, motoru, hadičky, sady těsnění a mnoho dalšího.

7Ježek Josef - autoservis

Tyršova 730, Nýřany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Josef Ježek provozuje autoservis. Provádí opravy karoserií, motorů i převodovek a garanční kontroly. Zajišťuje přípravu vozů na STK, výměny tlumičů, destiček i kotoučů, nástřiky spodku vozu a renovace laků.

8FOŠUM CARS s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Radčice 4, Vodňany Bezdlužná

Provádíme opravy, renovace, dovozy, náhradní díly pro veterány. Zajistíme náhradní díly a klasické pneumatiky pro autoveterány. Renovujeme rámy, brzdové soustavy, rozvodovky, převodovky, chladiče, karosérie i elektroinstalace, čalounění, lakování.

9Stanislav Tišer

Provádím zakázkové úpravy karosérií, renovace historických vozidel, opravy výfuků, výměny podvozkových dílů, brzd a olejů.

10Zdeněk Balvín

Nebílovy 64, Nebílovy
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provádím opravy karoserií a veteránů. Nabízím svařování plastů, výměny výfuků, brzdových dílů a tlumičů.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace karoserie v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Renovace karoserie zahrnuje opravu poškození, jako jsou díry, škrábance a koroze. Renovace karoserie může také zahrnovat nátěr karoserie, aby se zlepšil vzhled vozidla.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho odborníků, kteří mají zkušenosti s renovací karoserie. Tyto odborníci používají nejmodernější technologie a materiály, aby zajistili, že vaše vozidlo bude vypadat jako nové. Renovace karoserie může být také důležitá pro prodloužení životnosti vozidla a zlepšení jeho hodnoty.

Pokud hledáte odborníka na renovaci karoserie v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se spolehnout na kvalitní služby a profesionální přístup. Renovace karoserie je důležitá pro udržení vašeho vozidla v dobrém stavu a pro zlepšení jeho vzhledu. Kontaktujte odborníky na renovaci karoserie v oblasti Jižní a Západní Čechy a získejte zpět své vozidlo do původního stavu.