Revize požárních klapek – Jižní a Západní Čechy

Revize požárních klapek je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi důležitá záležitostí. Tyto klapy jsou totiž klíčovým prvkem při ochraně budov před požárem.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1PYROS, spol. s r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Kožichovice 25, Kožichovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme komplexní zabezpečení služeb v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Odpadové hospodářství. Prodej a revize hasicích přístrojů, hydrantů. Požární klapky, ucpávky.

2D.S.D.METAL plus spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Karlova 282/7 , Plzeň
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost poskytuje kompletní servis v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce - revize hasicích přístrojů, hydrantů, požárních klapek, EPS, posouzení požárního nebezpečí, plnění CO2, výstroj a výzbroj pro hasiče a záchranáře.

3EXPYRO, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(53)
Na Sklárně 1, Plzeň
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost prodává hasicí přístroje, hlásiče kouře a bezpečnostní značky. K dalším činnostem patří revize, opravy, údržby, plnění i periodické tlakové zkoušky hasicích přístrojů a požárních hadic, kontroly požárních klapek, dveří, ucpávek, dokumentace požární ochrany a BOZP, školení, plnění CO2.

4Urbánek Ilja - HASIČ - SERVIS

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Poříčská 186, Boršov nad Vltavou Bezdlužná

Nabízím kontroly, revize, opravy hasicích přístrojů, požárních hydrantů, klapek, ucpávek a uzávěrů, nouzového osvětlení, odvětrání kouře a tepla. Prodej hasicích přístrojů, požárních čidel, hydrantů, hadic, skříní a dalších. Zajistím požární bezpečnost firem osobou s odbornou způsobilostí.

5Kantor Jeroným - požární ochrana1 pobočka

Služby v oblasti požární ochrany. Odborná příprava a školení, kontroly objektů a činností, návrhy požárně bezpečnostního značení i revize hasicích přístrojů, požárních signalizací a klapek. Preventivní požární hlídky na akcích i aktualizace předpisů.

6Šlejska Petr

Zabývám se revizemi a servisem hasicích přístrojů, hydrantů, požární prevenci. Provádím revize a zkoušky tlakových nádob, požárních klapek a prostupů. Plním lahve CO2 všech velikostí včetně domácí sodovky.


Firmy v dalších lokalitách


Revize požárních klapek v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Jejich pravidelná kontrola a údržba je nezbytná pro zajištění bezpečnosti a ochrany majetku. Pokud se vyskytnou problémy s požárními klapkami, může to mít fatální následky. Proto je nutné zajistit, aby revize požárních klapek byla prováděna pravidelně a důkladně. V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici řada odborníků, kteří se na revizi požárních klapek specializují a jsou schopni zajistit kvalitní a spolehlivou službu.