Revize požárních klapek – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1PYROS, spol. s r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Kožichovice 25, Kožichovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní zabezpečení služeb v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Odpadové hospodářství. Prodej a revize hasicích přístrojů, hydrantů. Požární klapky, ucpávky.

2D.S.D.METAL plus spol. s r.o.

Karlova 282/7 , Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje kompletní servis v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce - revize hasicích přístrojů, hydrantů, požárních klapek, EPS, posouzení požárního nebezpečí, plnění CO2, výstroj a výzbroj pro hasiče a záchranáře.

3EXPYRO, s.r.o.

Na Sklárně 1, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost prodává hasicí přístroje, hlásiče kouře a bezpečnostní značky. K dalším činnostem patří revize, opravy, údržby, plnění i periodické tlakové zkoušky hasicích přístrojů a požárních hadic, kontroly požárních klapek, dveří, ucpávek, dokumentace požární ochrany a BOZP, školení, plnění CO2.

4Urbánek Ilja - HASIČ - SERVIS

4.4
★★★★★
★★★★★
(42)
Poříčská 186, Boršov nad Vltavou Bezdlužná

Nabízím kontroly, revize, opravy hasicích přístrojů, požárních hydrantů, klapek, ucpávek a uzávěrů, nouzového osvětlení, odvětrání kouře a tepla. Prodej hasicích přístrojů, požárních čidel, hydrantů, hadic, skříní a dalších. Zajistím požární bezpečnost firem osobou s odbornou způsobilostí.

5Kantor Jeroným - požární ochrana1 pobočka

Služby v oblasti požární ochrany. Odborná příprava a školení, kontroly objektů a činností, návrhy požárně bezpečnostního značení i revize hasicích přístrojů, požárních signalizací a klapek. Preventivní požární hlídky na akcích i aktualizace předpisů.

6Šlejska Petr

Zabývám se revizemi a servisem hasicích přístrojů, hydrantů, požární prevenci. Provádím revize a zkoušky tlakových nádob, požárních klapek a prostupů. Plním lahve CO2 všech velikostí včetně domácí sodovky.


Firmy v dalších lokalitách


Revize požárních klapek v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Revize požárních klapek najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.