Servis dámských dioptrických brýlí – Jižní a Západní Čechy

Servis dámských dioptrických brýlí je specializovanou službou, která se zaměřuje na opravu, úpravu a výměnu dioptrických brýlí pro ženy. Tento servis je ideální pro ženy, které potřebují kvalitní a funkční brýle, které jim pomohou vidět lépe a zároveň budou vypadat stylově a moderně.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2OČNÍ OPTIKA Perfekt servis1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Benešova 1682/46, Jihlava
Otevřeno do 11:30
Bezdlužná

Potřebujete nové brýle? Hledáte oční optiku v Jihlavě? Navštivte nás. Nabízíme kompletní služby oční optiky. V nabídce máme široké spektrum brýlí a obrouček pro děti a dospělé, dále pak sluneční brýle, pouzdra, multifokální brýle, lupy, mikroskopy. Brýle Vám i opravíme. Přijďte si k nám vybrat nebo…

3Votruba Zdeněk - OČNÍ OPTIKA

Pražská 226, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika - prodej brýlí, dioptrických čoček, slunečních brýlí a dalšího sortimentu. Provádíme servis a opravy brýlí. Kontaktní čočky jednodenní i čtrnáctidenní.

4Oční optika - Maděrová Marie

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého 64, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

OČNÍ OPTIKA - Marie Maděrová nabízí zhotovení dioptrických brýlí na zakázku, včetně měření zraku. Prodej slunečních brýlí (polarizačních i běžných) v dioptrickém i nedioptrickém provedení. Prodej kontaktních čoček. Doplňkový sortiment oboru oční optika (pouzdra, lupy, čistící utěrky, závěsy k…

5Oční optik, optometrista - Žilka Martin

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
U Černé věže 16, České Budějovice
Otevřeno do 12:00

Oční optiku v Českých Budějovicích založili manželé Žilkovi v roce 1993/94. Původní název - “Optika pod věží“ v.o.s. Tehdy ještě v ulici Hroznová. V současné době provozuje odbornou praxi oční optiky syn Martin Žilka. Provozovnu oční optiky převzal v roce 2007.

6Knot Jaroslav, Bc. - TaOptika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Plzeňská 1084, Třemošná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

TaOptika poskytuje služby v oblasti prodeje, servisu či oprav dioptrických a slunečních brýlí, kontaktní čoček aj.

7J Optik Sokolov

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Staré náměstí 26, Sokolov Bezdlužná

Nabízíme dioptrické brýle, sluneční brýle, měření zraku, kontaktní čočky či opravy brýlí. Měření zraku a aplikace kontaktních čoček, provádí optometrista. Nabízíme i značkové dioptrické a sluneční brýle Polaroid, Ray Ban, Vogue, Dolce Gabbana, s.Oliver a jiné. Oční optika s bezplatným servisem.


Firmy v dalších lokalitách


Servis dámských dioptrických brýlí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít několik specializovaných optik, které nabízejí servis dámských dioptrických brýlí. Tyto optiky mají většinou široký sortiment různých typů brýlí, které jsou vhodné pro různé typy obličejů a různé typy zrakových vad.

Mezi nejčastější služby, které tyto optiky nabízejí, patří oprava poškozených brýlí, úprava brýlí pro lepší pohodlí a výměna skel za nová, moderní a kvalitní skla. Tyto služby jsou prováděny odbornými techniky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou a úpravou dioptrických brýlí.

V rámci servisu dámských dioptrických brýlí je možné využít také další doplňkové služby, jako je například čištění brýlí, kontrola zraku a poradenství při výběru nových brýlí. Tyto služby jsou velmi užitečné pro ženy, které si chtějí být jisté, že mají správně zvolené brýle a že vidí co nejlépe.

Výhodou servisu dámských dioptrických brýlí je také to, že většina optik nabízí rychlou a efektivní službu, která umožňuje zákazníkům získat své brýle zpět co nejdříve. V některých případech je dokonce možné opravu nebo úpravu brýlí provést během několika hodin.

Celkově lze tedy říci, že servis dámských dioptrických brýlí je velmi užitečnou službou pro ženy, které potřebují kvalitní a funkční brýle. v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít několik specializovaných optik, které nabízejí tuto službu, a využití této služby je velmi snadné a efektivní.

Seznam služeb:
- Oprava poškozených brýlí
- Úprava brýlí pro lepší pohodlí
- Výměna skel za nová, moderní a kvalitní skla
- Čištění brýlí
- Kontrola zraku
- Poradenství při výběru nových brýlí

Seznam výhod:
- Rychlá a efektivní služba
- Možnost opravy nebo úpravy brýlí během několika hodin
- Široký sortiment různých typů brýlí
- Odborní technici s dlouholetými zkušenostmi
- Doplnění služby využitím dalších doplňkových služeb