Seřízení geometrie kol – Jižní a Západní Čechy

Seřízení geometrie kol je důležitou součástí údržby vozidla. Pokud se kola neotáčejí správně, může to vést k nebezpečným situacím na silnici.

1–10 firem z 100 nalezených Filtry

1Auto France - Tomáš Beránek

4.9
★★★★★
★★★★★
(55)
Lidická tř. 1131/205, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme ruční mytí vozidel. Provádíme seřízení geometrie 3D, diagnostiku vozu, mechanické a elektronické opravy, přípravu a provedení STK, servis klimatizací a další služby. Navštivte nás!

2Autoservis Čermák

3.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Hradecká 462, Stod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme komplexní služby v oblasti autoservisu, pneuservisu a autoklimatizací. Provádíme karosářské práce, lakování dílů, přípravu vozu na STK a emise, výměny autoskel, montáže autodoplňků, geometrie kol a další.

3Autoservis Dušek s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(25)
Zhoř u Tábora 74, Zhoř u Tábora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme opravy osobních, nákladních a užitkových automobilů, zemědělských strojů a vysokozdvižných vozíků.

4AUTO ROZKOŠ2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(59)
Znojemská 5641/94a, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a servis osobních a užitkových vozů Mitsubishi. Nezávislý servis vozů Hyundai.

5MVautoservis s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Janáčkovo…, Třebíč - Jejkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Bohaté zkušenosti, kvalita, individuální přístup, rozumná cena. To jsou hesla, kterými je možné v krátkosti představit služby našeho autoservisu. Zabýváme se opravami běžných osobních vozidel se zaměřením na koncern Volkswagen, zejména pak značky VW, Škoda, Audi a Seat. V rámci servisu vozidel…

6AUTOTECH - VT, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolohradská 866, Chotěboř Bezdlužná

Dodavatel kompletního vybavení pro autoservisy, pneuservisy a STK. Výroba jámových, kanálových zvedáků, lisů, hydrauliky.

7Svoboda Milan

4.7
★★★★★
★★★★★
(33)
U Prostředního…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba tlakových hadic, ohýbání trubek CNC, dodávky a montáže hydraulických a vzduchových systémů. Nabízíme rychlospojky, kulové kohouty, šroubení pro hydrauliku či vzduch. Zajišťujeme geometrii podvozků, přípravu sportovních a závodních automobilů. Opravíme Vaše hydraulické hadice na počkání.

8Oldřich Svoboda - SVA Třebíč1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hrotovická 173, Třebíč - Jejkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výrobně - obchodní firma SVA Třebíč byla založena v roce 1991 současným majitelem Ing. Oldřichem Svobodou. Během dvaceti let své existence došlo k rozvoji činností jak v oblasti výrobní a obchodní, tak i v oblasti služeb. Rozvoj činností ve všech těchto oblastech přispěl ke stabilizaci života firmy…

9KOPY TRUCK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(85)
Okružní 1628, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autorizovaný servis a delaer nákladních vozů DAF. Opravy ostatních typů nákladních a přípojných vozidel. Prodej náhradních dílů. Parkoviště pro nákladní vozy. Plnění klimatizací.

10Auto KELLY - autoservis Chotěboř

U Střelnice 1744, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy a servis vozidel všech značek, pneuservis, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Prodej a montáž náhradních dílů. Autorizovaný servis Auto Kelly. Provádímě plnění klimatizací, seřízení geometrie, odtah vozidel NON-STOP. Asistenční služba NON-STOP.


Firmy v dalších lokalitách


Seřízení geometrie kol v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho autoservisů, které nabízejí tuto službu.

Seřízení geometrie kol zahrnuje kontrolu a nastavení úhlů kol, jako jsou náklon, sklon a směr. Pokud jsou tyto úhly špatně nastaveny, může to vést k nerovnoměrnému opotřebení pneumatik, zhoršenému řízení a sníženému výkonu vozidla.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho autoservisů, které nabízejí seřízení geometrie kol. Tyto autoservisy mají kvalifikované techniky, kteří používají nejmodernější technologie a zařízení k provedení této služby. Většina autoservisů nabízí také další služby, jako jsou výměna pneumatik, oprava brzd a výměna oleje.

Je důležité pravidelně kontrolovat geometrii kol a provádět seřízení, aby se minimalizovalo riziko nehod a zvýšila se životnost pneumatik. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho autoservisů, které nabízejí tuto službu za konkurenceschopné ceny. Stačí si jen vybrat ten správný autoservis a zajistit si bezpečnou a spolehlivou jízdu.