Seřízení plastových oken – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1OKNA ŠTEFÁNEK

Prodej, montáž a servis kvalitních značkových plastových oken. Certifikace ISO 9001. Utěsnění oken - parotěsnění. Prodej a montáž doplňků na okna - žaluzie, rolety, sítě. Kvalita garantována výrobcem.

2Servis a seřízení oken a dveří - NAPost s.r.o.

Nerudova 833/29, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Servis a seřízení oken a dveří - NAPost s.r.o., se sídlem Nerudova 833/29, 370 04, České Budějovice, v okrese České Budějovice a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 24977, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce…

3Seřízení oken a dveří - Martin Jonáš

Seřízení oken a dveří - Martin Jonáš, se sídlem Pelhřimov, 393 01, Pelhřimov, v okrese Pelhřimov a v kraji Kraj Vysočina. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

4Faktor Radek

Lužnice 18, Lužnice Bezdlužná

Provádíme servis plastových a dřevěných oken i dveří. Poskytujeme promazání a seřízení kování, výměnu kování a poškozeného těsnění. Vyměňujeme ovládací kliky. Revize a servis oken RD i v objektech BD, SVJ. Opravy povrchů eurooken. Odborné poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Seřízení plastových oken v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Seřízení plastových oken najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.