Servis alu kol, litých disků – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1PNEUSERVIS DAČICE, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Učňovská 533/V, Dačice V
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pneuservis Dačice. Nabízíme prodej pneu a pneuservis motocyklů, osobních i dodávkových vozidel a zemědělských strojů. Poskytujeme prodej a montáž ALU a plechových disků, opravy pneumatik, huštění pneumatik plynem, mytí kol, vyvažování kol a motocyklových kol, plnění autoklimatizací a sezonní…

2PNEUBAZAR & PNEUSERVIS VELKÝ BERANOV1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(108)
Velký Beranov 312, Velký Beranov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a výkup použitých i nových pneumatik, disků a ALU kol všech rozměrů a značek. Pneuservis, autoservis, odtahová služba. Mimo pracovní dobu po telefonické dohodě. Provoz odtahové služby NONSTOP.

3Kouřil Luděk

Provoz autoservisu a pneuservisu. Mechanické, karosářské a lakýrnické práce. Diagnostika motorů a montáže autoskel.

4Svatoš Pavel

4.8
★★★★★
★★★★★
(157)
Senecká 29, Zruč-Senec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Servis nabízí pneumatiky a plechové disky na osobní, nákladní i offroad vozy. Firma provozuje pneuservis, opravuje pneumatiky i disky, přezouvání a vyvažování motocyklových kol , čištění alu disků.V dnešní době musí být výběr pneuservisu velmi pečlivý. Vaše kola, která svěřujete do rukou mechaniků…

5Pneu servis Internacional, spol. s r. o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(50)
Chvalšinská 168, Český Krumlov

Firma se zabývá výrobou osobních a dodávkových zimních protektorů, velkoobchodním prodejem nákladních, zemědělských a osobních pneumatik, dále poskytuje kompletní pneu služby.

6Matoušek Josef - Czech camion servis

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Nádražní 837, Milevsko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývá se běžnými opravami užitkových automobilů, nákladních a přípojných vozidel. Dále i prodej autodoplňků. Provádíme i servis jednotlivých dílů.

7Pekař Karel- Pneuservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(60)
Nad Rybníkem 136, Štěpánovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis, kde nabízíme opravy a úpravy alu kol, disku a ráfků, vyrovnávání, dovaření chybějícího materiálu, obrábění, vyleštíme límce, upravíme středové díry. Dále prodej pneu, šroubů, kroužků.

8PNEUSERVIS Řáha

4.4
★★★★★
★★★★★
(117)
Zborovská 62/17, Plzeň, Doudlevce
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pneuservis Řáha.Náš pneuservis si Vám dovoluje nabídnout své služby. Nejmodernější stroje a zařízení, dokonale vyškolení pracovníci jsou zárukou perfektně odvedené práce.

9Pneutyre s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(74)
Chodovská 395/8, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozují autoservis a pneuservis osobních a užitkových vozů. Nabízí prodej pneumatik, ocelová a ALU kola. Provozují také e-shop.

10Knedlík Petr - Pneuservis

Sokolovská 169/69 , Rybáře
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme opravy defektů a mytí disků. Prodáváme pneumatiky, plechové i alu disky a autobaterie. Zajišťujeme drobné opravy jako výměny brzdových destiček a kotoučů.


Firmy v dalších lokalitách


Servis alu kol, litých disků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Servis alu kol, litých disků najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.