Servis alu kol, litých disků – Jižní a Západní Čechy

Alu kola a lité disky jsou dnes velmi oblíbené mezi majiteli automobilů. Tyto prvky nejen zlepšují vzhled vozidla, ale také zvyšují jeho výkon.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1PNEUBAZAR & PNEUSERVIS VELKÝ BERANOV1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(162)
Velký Beranov 312, Velký Beranov
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Prodej a výkup použitých i nových pneumatik, disků a ALU kol všech rozměrů a značek. Pneuservis, autoservis, odtahová služba. Mimo pracovní dobu po telefonické dohodě. Provoz odtahové služby NONSTOP.

2Kouřil Luděk

Provoz autoservisu a pneuservisu. Mechanické, karosářské a lakýrnické práce. Diagnostika motorů a montáže autoskel.

3Svatoš Pavel

4.8
★★★★★
★★★★★
(196)
Senecká 29, Zruč-Senec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Servis nabízí pneumatiky a plechové disky na osobní, nákladní i offroad vozy. Firma provozuje pneuservis, opravuje pneumatiky i disky, přezouvání a vyvažování motocyklových kol , čištění alu disků.V dnešní době musí být výběr pneuservisu velmi pečlivý. Vaše kola, která svěřujete do rukou mechaniků…

4Pneu servis Internacional, spol. s r. o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(65)
Chvalšinská 168, Český Krumlov

Firma se zabývá výrobou osobních a dodávkových zimních protektorů, velkoobchodním prodejem nákladních, zemědělských a osobních pneumatik, dále poskytuje kompletní pneu služby.

5Matoušek Josef - Czech camion servis

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Nádražní 837, Milevsko
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Zabývá se běžnými opravami užitkových automobilů, nákladních a přípojných vozidel. Dále i prodej autodoplňků. Provádíme i servis jednotlivých dílů.

6Pekař Karel- Pneuservis

4.9
★★★★★
★★★★★
(92)
Nad Rybníkem 136, Štěpánovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis, kde nabízíme opravy a úpravy alu kol, disku a ráfků, vyrovnávání, dovaření chybějícího materiálu, obrábění, vyleštíme límce, upravíme středové díry. Dále prodej pneu, šroubů, kroužků.

7PNEUSERVIS Řáha

4.6
★★★★★
★★★★★
(172)
Zborovská 62/17, Plzeň, Doudlevce
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pneuservis Řáha.Náš pneuservis si Vám dovoluje nabídnout své služby. Nejmodernější stroje a zařízení, dokonale vyškolení pracovníci jsou zárukou perfektně odvedené práce.

8Pneutyre s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(119)
Chodovská 395/8, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozují autoservis a pneuservis osobních a užitkových vozů. Nabízí prodej pneumatik, ocelová a ALU kola. Provozují také e-shop.

9Knedlík Petr - Pneuservis

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Sokolovská 169/69 , Rybáře
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme opravy defektů a mytí disků. Prodáváme pneumatiky, plechové i alu disky a autobaterie. Zajišťujeme drobné opravy jako výměny brzdových destiček a kotoučů.

10Florián Václav - prodej jízdních kol

4.8
★★★★★
★★★★★
(76)
Valdštejnova 581/8, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem jízdních kol, doplňků, dílů, sportovního oblečení. Dále nabízíme jízdní kola horská, krosová, trekingová, silniční, dětská. Prodej značek Author, Bianchi, Dema, Ghost, Kellys, Merida, odrážedla, koloběžky Kostka, Yedoo, elektrokola Lectron a Crussis. Poskytujeme záruční i…


Firmy v dalších lokalitách


Servis alu kol, litých disků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní alu kola nebo lité disky v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se obrátit na odborníky v oboru.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho specializovaných servisů, které se věnují prodeji a montáži alu kol a litých disků. Tyto servisy nabízejí široký výběr produktů od různých výrobců a značek. Kromě prodeje se věnují také opravám a údržbě těchto prvků.

Pokud máte problémy s vašimi alu koly nebo litými disky, můžete se obrátit na servis v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tito odborníci vám pomohou s opravou a údržbou vašich prvků, aby vaše vozidlo opět jezdilo bez problémů. Díky jejich zkušenostem a znalostem v oboru můžete být jisti, že vaše alu kola a lité disky budou v dobrých rukou.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho specializovaných servisů, které se věnují prodeji, montáži, opravám a údržbě alu kol a litých disků. Tyto servisy nabízejí široký výběr produktů od různých výrobců a značek. Pokud hledáte kvalitní alu kola nebo lité disky, můžete se na ně spolehnout.