Servis autobusů – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1YETTY.EU

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Hranici 4337/12, Jihlava Bezdlužná

Hlavní aktivitou naší společnosti je technická podpora v oblasti pneumatických systémů a komponentů. Spolupracujeme s těmito renomovanými výrobci: Festo, SMC, Stránský & Petržík, NORGREN, CAMOZZI, HERION, BUSCHJOST, LEIBFRIED, MARTONAIR, KIP, ENTOS, WALTER, WEBBER, KNORR, WATSON SMITH, DYNA…

2ČSAD BUS Chrudim, a.s. (pobočka Ledeč nad Sázavou)7 poboček

Autobusová nádrazí. Opravy, servis autobusů, nákladních vozidel. Pronájem odstavných, reklamních ploch.

3BK BUS, s.r.o.

Zajištění přepravy osob na pravidelných linkách. Nabídka nepravidelné vnitrostátní a mezinárodní dopravy osob autobusy či minibusy.

4Vopravil & Buško, v.o.s.1 pobočka

Dlouhá 423, České Budějovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis, kde provádíme klempířské, elektrikářské, servisní i mechanické práce. Zajišťujeme diagnostiku vozů, programování řídící techniky či výměnu autoskel.

5Autoskla WRCar-servis, a.s.1 pobočka

Karlovarská 158/32, Plzeň, Severní…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem autoskel. Prodáváme autoskla čelní, boční, zadní na osobní vozy. Zajistíme expres dodávky autoskla pro TIR a BUS, na obytné vozy, stavební stroje. Prodej autoskel, tónování autofóliemi. Provozujeme mobilní servis.


Firmy v dalších lokalitách


Servis autobusů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Servis autobusů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.