Servis dioptrických brýlí pro děti – Jižní a Západní Čechy

Servis dioptrických brýlí pro děti je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi důležitou službou. Rodiče se zde mohou spolehnout na kvalitní péči o zrak svých dětí.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2OČNÍ OPTIKA Perfekt servis1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Benešova 1682/46, Jihlava
Otevřeno do 11:30
Bezdlužná

Potřebujete nové brýle? Hledáte oční optiku v Jihlavě? Navštivte nás. Nabízíme kompletní služby oční optiky. V nabídce máme široké spektrum brýlí a obrouček pro děti a dospělé, dále pak sluneční brýle, pouzdra, multifokální brýle, lupy, mikroskopy. Brýle Vám i opravíme. Přijďte si k nám vybrat nebo…

3Votruba Zdeněk - OČNÍ OPTIKA

Pražská 226, Tábor
Otevřeno do 11:00
Bezdlužná

Oční optika - prodej brýlí, dioptrických čoček, slunečních brýlí a dalšího sortimentu. Provádíme servis a opravy brýlí. Kontaktní čočky jednodenní i čtrnáctidenní.

4Oční optika - Maděrová Marie

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého 64, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

OČNÍ OPTIKA - Marie Maděrová nabízí zhotovení dioptrických brýlí na zakázku, včetně měření zraku. Prodej slunečních brýlí (polarizačních i běžných) v dioptrickém i nedioptrickém provedení. Prodej kontaktních čoček. Doplňkový sortiment oboru oční optika (pouzdra, lupy, čistící utěrky, závěsy k…

5Oční optik, optometrista - Žilka Martin

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
U Černé věže 16, České Budějovice
Otevřeno do 12:00

Oční optiku v Českých Budějovicích založili manželé Žilkovi v roce 1993/94. Původní název - “Optika pod věží“ v.o.s. Tehdy ještě v ulici Hroznová. V současné době provozuje odbornou praxi oční optiky syn Martin Žilka. Provozovnu oční optiky převzal v roce 2007.

6Knot Jaroslav, Bc. - TaOptika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Plzeňská 1084, Třemošná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

TaOptika poskytuje služby v oblasti prodeje, servisu či oprav dioptrických a slunečních brýlí, kontaktní čoček aj.

7J Optik Sokolov

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Staré náměstí 26, Sokolov Bezdlužná

Nabízíme dioptrické brýle, sluneční brýle, měření zraku, kontaktní čočky či opravy brýlí. Měření zraku a aplikace kontaktních čoček, provádí optometrista. Nabízíme i značkové dioptrické a sluneční brýle Polaroid, Ray Ban, Vogue, Dolce Gabbana, s.Oliver a jiné. Oční optika s bezplatným servisem.


Firmy v dalších lokalitách


Servis dioptrických brýlí pro děti v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Servis nabízí širokou škálu služeb, které zahrnují kontrolu zraku, výrobu a opravu brýlí.

Kontrola zraku je prvním krokem k zajištění správného vidění dítěte. Servis dioptrických brýlí pro děti v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízí moderní vybavení a zkušené odborníky, kteří dokážou rychle a přesně zjistit, zda má dítě problémy se zrakem. Pokud je to nutné, doporučí vhodné dioptrické brýle.

Výroba dioptrických brýlí pro děti je další důležitou službou, kterou servis nabízí. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici moderní technologie a kvalitní materiály, které umožňují výrobu brýlí na míru. Děti si tak mohou vybrat z mnoha různých designů a barev, které jsou přizpůsobeny jejich potřebám.

Oprava dioptrických brýlí pro děti je další službou, kterou servis nabízí. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici zkušení odborníci, kteří dokážou rychle a efektivně opravit poškozené brýle. Díky tomu se děti nemusí obávat, že by musely dlouho čekat na opravu svých brýlí.

Celkově lze říci, že servis dioptrických brýlí pro děti v oblasti Jižní a Západní Čechy je velmi důležitou službou, která pomáhá zajišťovat správný vývoj zraku u dětí. Díky modernímu vybavení, kvalitním materiálům a zkušeným odborníkům si rodiče mohou být jisti, že jejich děti jsou v dobrých rukou.

Odrážkový seznam:
- Kontrola zraku
- Výroba dioptrických brýlí na míru
- Oprava poškozených brýlí
- Moderní vybavení
- Kvalitní materiály
- Zkušení odborníci

Číslicový seznam:
1. Kontrola zraku
2. Výroba dioptrických brýlí na míru
3. Oprava poškozených brýlí
4. Moderní vybavení
5. Kvalitní materiály
6. Zkušení odborníci