Servis monoblokových, průmyslových hořáků – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1WATT, spol. s r.o.

Krahulov 49, Krahulov Bezdlužná

Montáž, servis plynových zařízení, kotlů, hořáků.

2VZ mont s.r.o.

Zajistíme montáž a servis topení, vody a plynu pro rodinné, bytové, obytné domy, firmy a průmysl (novostavby i rekonstrukce). Prodáváme radiátory, kotle na ohřev TUV a rozvody teplé i studené vody. Dodáváme podlahové vytápění, regulační a ovládací prvky a solární panely (sluneční kolektory) na…

3Roman Dymáček - PROFIMIX

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dukelská 482, Chotěboř
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vítáme Vás na stránkách naší firmy. Zabýváme se obchodní činností v oboru svařovací techniky plamenem a elektrickým obloukem, opravami, servisem a poradenskou službou. Nabízíme výrobky profesionální i hobby. Jako smluvní prodejci nabízíme zařízení za prodejní ceny výrobců. V prodejním sortimentu…

4CS Projekt, s.r.o.

Zabýváme se výrobou průmyslových tavicích pecí na litinu a barevné kovy. Dále vyrábíme sušicí pece, dopravníky či rozprašovací a komorové sušárny, licí pánve, předpecí a spalovací komory, topné systémy i hořáky. Nabízíme rekonstrukce a ekologizace kuploven. Provádíme servis.

5Tichý Roman- PLYNOELEKTRO SERVIS-TICHÝ ROMAN

Prodáváme, montujeme a zajišťujeme servis kotlů všech značek, plynových a elektrických kotlů, hořáků plynu, LTO a ostatních plynových spotřebičů (topidla, karmy, sporáky). Provádíme revizi plynových a tlakových zařízení, školení topičů, autorizované měření emisí do 5 MW a tmavosti kouře pro plynná…

6HAT SERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Vančurova 26, Chýnov Bezdlužná

kompletní služby v oblasti vytápění, montáž kotelny, plynovody plynové a olejové hořáky, revize plynových kotelen a pecí.

7Švarc Jaroslav

Montáž, servis a prodej topné techniky, kotlů, elektronických systémů. Voda, plyn, topení. Komíny. Vzduchotechnika, železářství.

8Svoboda Pavel - plynovody

Rozvody plynovodů. Prodej, servis, montáže plynových spotřebičů.

9Schmeister Ivan

Bratrská 111, Jindřichův Hradec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme servis a revize plynových kotlů a hořáků. Pořádáme kvalifikační kurzy montérů, revizních techniků a topičů. Zajišťujeme měření emisí.

10Bohumil Tříska1 pobočka

Zabýváme se prodejem plynových kotlů, hořáků . Dodáváme regulační plynové stanice, tlakové stanice a rozvody či topné systémy.Zařízení také servisujeme . Zajišťujeme revize plynu, elektro i autorizované měření emisí a elektroinstalační práce.


Firmy v dalších lokalitách


Servis monoblokových, průmyslových hořáků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Servis monoblokových, průmyslových hořáků najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.