Servis, oprava centrálního zamykání – Jižní a Západní Čechy

Centrální zamykání je důležitou součástí každého vozidla. Pokud se vám stane, že se zámek rozbije nebo nefunguje správně, je nutné využít služeb odborníků na servis a opravu.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1KŘÍŽEK MILAN - AUTOELEKTRIKA

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 206/58, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka autoelektrikářských prací. Diagnostika vozidel, montáže alarmů, GPS.

2Mareš Stanislav - AKUSERVIS

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Rašínova 188, Humpolec Bezdlužná

Hlavním oborem naší činnosti je prodej a servis autobaterií. Nabídka autokosmetiky, náhradních dílů a olejů. Internetový obchod. Prodej přívěsů. Dále nabízíme zákazníkům kromě drobných oprav automobilů i opravy autoelektriky včetně oprav alternátorů, startérů, montáže tažných závěsů atd.

3Plevný Jan

Klest 6, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme opravy startérů a alternátorů. Zajsitíme montáže dálkových centrálních zamykání a alarmů. Opravy alternátorů,startérů a elektro instalace osobních vozů všech značek. Opravy a montáž centrálního zamykání a alarmů. Stahování oken a led osvětlení pro dení provoz (šetří autobaterii).…

4Autoservis Vimperk MS

Zlatá stezka 117/15, Vimperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Provádíme výměny olejů, brzdových destiček a jiné opravy včetně diagnostiky. Dále montáž autorádií, centrálního zamykání a autoalarmů, opravy alternátorů, startérů, výměny autobaterií a opravy elektroinstalací.

5MOTOREXPRES VRÁNA, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
třída Legionářů…, Jihlava-Horní Kosov Bezdlužná

Provádíme opravy automobilů. STK, měření emisí.

6Klouček Milan1 pobočka

Potvorov 93, Potvorov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma provádí opravy osobních automobilů, diagnostiku, pneuservis, STK a měření emisí. Dále prodává náhradní díly a autopříslušenství. Firma také montuje tažná zařízení, zabezpečovací i centrální zařízení.

7Kudrna Tomáš

K Cihelně 147, Horní Bříza
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Tato firma provádí kompletní opravy vozidel a motocyklů, nabízí plnění klimatizací, přípravu a provedení STK, výměny čelních skel, renovace laku, montáž centrálních zamykání a alarmů. Firma provozuje autoservis a prodává pneumatiky.

8Mácha Karel

Peč 79, Peč Bezdlužná

Autoklempířské, karosářské a lakýrnické práce. Výměna čelních autoskel. Autoalarmy a centrální zamykání JABLOTRON.

9Němeček Michal

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Kubatova 2250/3, České Budějovice
Dnes už má zavřeno

Provozuji autoservis, kde provádím diagnostiku vozů, opravy autoelektriky, elektroniky a řídicích jednotek či montáže alarmů či centrálního zamykání a handsfree.

10Ducháček Dobroslav

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Na Tržišti 536, Kdyně

Servis osobních vozů. Výměny olejů, výfuků, baterií a brzdových destiček, opravy a servis klimatizací, alternátorů, startérů a elektroinstalací i montáže autorádií, centrálního zamykání a autoalarmů.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava centrálního zamykání v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho kvalitních specialistů, kteří se věnují opravám centrálního zamykání.

Tyto služby jsou velmi důležité, protože nefunkční zámek může způsobit mnoho problémů. Například může dojít k odcizení vozidla, nebo k tomu, že se zámek zasekne a neotevře se. Proto je důležité včas vyhledat odborníka na servis a opravu.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti s opravami centrálního zamykání. Tyto služby jsou poskytovány za velmi přijatelné ceny a většinou jsou k dispozici i mimo pracovní dobu.

Pokud tedy potřebujete opravit centrální zamykání vašeho vozidla, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Jižní a Západní Čechy. Ti vám pomohou s opravou a zajistí, aby vaše vozidlo bylo opět plně funkční.