Servis, oprava centrálního zamykání – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1KŘÍŽEK MILAN - AUTOELEKTRIKA

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
Havlíčkova 206/58, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka autoelektrikářských prací. Diagnostika vozidel, montáže alarmů, GPS.

2Mareš Stanislav - AKUSERVIS

4.1
★★★★★
★★★★★
(14)
Rašínova 188, Humpolec Bezdlužná

Hlavním oborem naší činnosti je prodej a servis autobaterií. Nabídka autokosmetiky, náhradních dílů a olejů. Internetový obchod. Prodej přívěsů. Dále nabízíme zákazníkům kromě drobných oprav automobilů i opravy autoelektriky včetně oprav alternátorů, startérů, montáže tažných závěsů atd.

3Pražák Jiří- AUTOELEKTRO

Prodáváme oleje a autobaterie, opravujeme elektrické instalace vozidel. Autoalarmy.

4VEROLD Strakonice s.r.o.

Nabízíme prodej nových i ojetých vozů včetně originálního příslušenství Škoda a HYUNDAI. Zajišťujeme leasing a pojištění či záruční a pozáruční servis. Provádíme odtahovou a mobilní službu NON-STOP včetně karosářských a lakýrnických prací.

5Rataj Pavel - AUTOELEKTRIKA1 pobočka

Jarošovská 745, Jindřichův Hradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy startérů, alternátorů a elektroinstalace u všech značek vozů i zemědělské techniky. Montáže autorádií, autalarmů, hands free sad, centrálního zamykání, parkovacích senzorů i automatického rozsvěcení světel.

6Plevný Jan

Klest 6, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme opravy startérů a alternátorů. Zajsitíme montáže dálkových centrálních zamykání a alarmů. Opravy alternátorů,startérů a elektro instalace osobních vozů všech značek. Opravy a montáž centrálního zamykání a alarmů. Stahování oken a led osvětlení pro dení provoz (šetří autobaterii).…

7Autoservis strážný MS

Zlatá stezka 117/15, Vimperk II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Provádíme výměny olejů, brzdových destiček a jiné opravy včetně diagnostiky. Dále montáž autorádií, centrálního zamykání a autoalarmů, opravy alternátorů, startérů, výměny autobaterií a opravy elektroinstalací.

8MOTOREXPRES VRÁNA, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
třída Legionářů…, Jihlava-Horní Kosov Bezdlužná

Provádíme opravy automobilů. STK, měření emisí.

9Klouček Milan1 pobočka

Potvorov 93, Potvorov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma provádí opravy osobních automobilů, diagnostiku, pneuservis, STK a měření emisí. Dále prodává náhradní díly a autopříslušenství. Firma také montuje tažná zařízení, zabezpečovací i centrální zařízení.

10Kudrna Tomáš

K Cihelně 147, Horní Bříza
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Tato firma provádí kompletní opravy vozidel a motocyklů, nabízí plnění klimatizací, přípravu a provedení STK, výměny čelních skel, renovace laku, montáž centrálních zamykání a alarmů. Firma provozuje autoservis a prodává pneumatiky.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava centrálního zamykání v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Servis, oprava centrálního zamykání najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.