Servis, oprava elektrického topení – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je bohatá na odborné servisní a opravárenské služby pro elektrické topení. Zdejší specialisté mají dlouholeté zkušenosti s opravou a údržbou různých typů topných systémů, včetně tepelných čerpadel, kotlů na tuhá paliva a elektrických topidel.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1UNION TRADE SERVICE, s.r.o.

Pomezní 1753/33, Dobrá Voda u…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám elektroinstalační, plynařské a topenářské práce. Provádíme elektroinstalace a elektromontáže, opravy elektrických zařízení, rozvody plynu, vodoinstalace, montáže podlahového vytápění a řadu dalších služeb.

2SVITÁK - měření a regulace tepla, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(13)
U Dráhy 783/1, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na vytápění, solární systémy a instalatérské práce – vodoinstalační, plynařské a topenářské práce. Zabýváme se komplexními dodávkami a realizacemi systémů měření a regulace tepla. Instalujeme tepelná čerpadla, plynové kotle a solární kolektory. Provádíme servis kotlů a…

3AGROS CZ spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Rantířovská 93/20, Jihlava - Horní…
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

Firma AGROS CZ byla založena v roce 1992. Provádíme dodávky, montáž, revize a opravy elektroinstalací a hromosvodů. Montáž zařízení EZS, přístupových systémů, dodávky počítačové a telefonní strukturované kabeláže. Údržbu a správu veřejného osvětlení. V souvislosti s těmito činnostmi zajišťujeme…

4Tišl Čestmír

Dodáváme silnoproudé, slaboproudé elektromontážní práce, údržbu, opravy a revize elektrického zařízení. Zhotovení projekce. Montáž domácích telefonů,videotelefonů a jejich servis. Prodej elektrointalačního materiálu. Údržba veřejného osvětlení. Školení dle vyhlášky 50/78sb.

5LÍBAL VÁCLAV-INSTALATÉRSTVÍ

Příseka 60, Brtnice Bezdlužná

Plynové kotle - VIESSMANN * BAXI * IMMERGAS-Prodej - montáž - záruční a pozáruční servis-Kompletní dodávka a montáž ústředního vytápění-Kotle na tuhá paliva-Kotelny-Plynofikace, vodoinstalace-VIESSMANN - tepelná čerpadla * solární systémy. Provozovna: Lazebnická 7, 586 01 Jihlava, Tel.: 567 215 172…

6ELEKTROCENTRUM GEPACK1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Jahodova 2240, Havlíčkův Brod
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Elektroinstalační materiály. Kabelové žlaby, svítidla, zdroje. Podparapetní úložné systémy, prefabrikované rozvody.

7ZTG s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Maršovice 92, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Provádíme instalatérské či topenářské práce.Naše firma působí na trhu od roku 1999.V roce 2006 se transformovala z fyzické osoby na právnickou a vznikl název ZTG s.r.o. Předmětem podnikání je vodoinstalatérství, topenářství, plynařství chladírenské práce a provádění staveb. Provádíme servis…

8TERMONT PLUS, spol. s r.o.

Nabízíme servis v oblasti instalatérství, topenářství a plynařství (montujeme kotle na tuhá paliva, biomasu, plynové a elektrické, ohřívače vody, domácí vodárny a vybavení koupelen, kotelny, podlahové vytápění, solární systémy a tepelná čerpadla).

9Elektro výrobní družstvo Pacov

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Blatech 1095, Pacov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Projektovnání, montáže a údržba vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů nízkého napětí. Revize elektrických zařízení a pozáruční opravy Narex, Bosch a Protool. Prodej elektroinstalačního materiálu. Práce montážní plošinou.

10Gasservis České Budějovice

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Květná 2647, České Budějovice

Provádíme montáže nových plynových spotřebičů včetně veškerých souvisejících prací a ekologické likvidace starého spotřebiče. V této oblasti se specializujeme na značku Mora-Top.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava elektrického topení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky svému odbornému vzdělání a moderním technologiím jsou schopni rychle a efektivně odstranit jakékoli problémy s topením a zajistit jeho bezproblémový chod. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro servis a opravu elektrického topení v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat místní odborníky.