Servis, oprava plastových nárazníků – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Tobek Štěpán

Provozuji autoservis, kde se zaměřuji na opravy plastových částí reflektorů, chladičů i intercoolerů, filtrů vzduchu, podběhů a topení a dále opravuji nárazníky, nádržky na serva, zrcátka, autobaterie a palivové nádrže. Poskytuji odbornou konzultaci.

2Václav Hladík

Václav Hladík - provádí drobné opravy laků aut od odřenin, škrábanců oděrek a drobných defektů karoserie. Dále provádí přípravu vozidel na STK.

3Korvas Václav

Provádíme servis a individuální úpravy vozidel. Pneuservis, autodíly.

4Zeiner Miroslav

Šrámkova 366, Zliv Bezdlužná

Provozujeme autoservis, kde provádím údržbu a opravy motorových vozidel. Provádíme autolakýrnické a autoklempířské práce, svařovaní nárazníku, výměny filtrů a dalších.

5Štengl Petr

Provádíme opravy poškozených plastových dílů, nárazníků, držáků světel, motocyklových kapotáží. Dále opravíme interiérové plasty, spodní plastové kryty motoru, prasklé lemy blatníků, úchyty lemů a další.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava plastových nárazníků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Servis, oprava plastových nárazníků najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.