Servis, oprava požárních ucpávek – Jižní a Západní Čechy

Servis a oprava požárních ucpávek jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy nezbytností pro každého majitele nemovitosti. Bez správného fungování požárních ucpávek hrozí vážné nebezpečí pro život a majetek.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

2POHASERVIS, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Karlovo náměstí 520, Polná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Nabízíme revize a prodej hasicích přístrojů, zásahové oděvy, pracovní oděvy, hadice a armatury, hydrantové systémy, obuv a rukavice. Poskytujeme odborné poradenství a servis.

3Chuchel Karel - HASKONTROL

Poskytuji technické a organizační činnosti v oblasti PO a BOZP. Servis hasicích přístrojů, zařízení pro zásobování vodou, prodej požárního materiálu. Pořádání školení a poradenství. Zajištění požárních ucpávek.

4Urbánek Ilja - HASIČ - SERVIS

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Poříčská 186, Boršov nad Vltavou Bezdlužná

Nabízím kontroly, revize, opravy hasicích přístrojů, požárních hydrantů, klapek, ucpávek a uzávěrů, nouzového osvětlení, odvětrání kouře a tepla. Prodej hasicích přístrojů, požárních čidel, hydrantů, hadic, skříní a dalších. Zajistím požární bezpečnost firem osobou s odbornou způsobilostí.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava požárních ucpávek v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít k dispozici spolehlivého a zkušeného specialistu, který se v oblasti Jižní a Západní Čechy vyzná v servisu a opravách požárních ucpávek. S jeho pomocí můžete být jisti, že vaše požární ucpávky budou vždy v perfektním stavu a připraveny na případnou nouzovou situaci. Kontaktujte některou z firem a ujistěte se, že vaše nemovitost je v bezpečí.