Servis osobních aut Mercedes Benz – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Skřivan Václav

Vnitrostátní i mezinárodní přeprava osob 5+1 klimatizovaným vozem Mercedes-Benz Viano, kurýrní služby, odtahová služba, autoservis osobních vozidel, přestavba vozidel na Ethanol E85, příprava a vyřízení TK+E, pneuservis.

2MNC GROUP s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Stromovkou 211, Litvínovice Bezdlužná

Prodáváme nové, ojeté i předváděcích vozy Opel a Mercedez benz,osobní i užitkové. Nabízíme kompletní finanční služby (leasing, splátky) a pojištění. Zajišťujeme autorizovaný servis a asistenční služby pro osobní, užitkové i nákladní vozy. Provozujeme autopůjčovnu.

3Záviš Tomáš

Provozujeme autopůjčovnu a nabízíme přepravu osob. K dispozici jsou vozy Ford Transit, Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Passat a Škoda Superb kombi, pronajímáme také nákladní přívěsy a karavany. Dále nabízíme služby autoservisu a pneuservisu.

4S.&W. Automobily s.r.o.1 pobočka

Daimlerova 202 , Jenišov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a servisujeme vozidla značek Mercedes-Benz a Fuso, nových i použitých (Car&VanStore) osobních, užitkových a nákladních automobilů, zprostředkování pojištění a financování Mercedes Finance Service. Prodej originálních náhradních dílů a příslušenství. Autorizovaný servis vozidel Jeep.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut Mercedes Benz v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Servis osobních aut Mercedes Benz najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.