Servis osobních aut, vozů Kia – Jižní a Západní Čechy

Osobní auta Kia jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi oblíbená a často se vyskytují na silnicích. Pokud vlastníte takové auto a potřebujete servis nebo opravu, můžete se spolehnout na kvalitní služby místních autoservisů.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1AUTODÍLY-ŠKODA-ŠTANCL2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(37)
Demlova 30, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Ověřená

Firma se od svých počátků specializuje na prodej autodílů a doplňků pro vozy značky Škoda. Nabízíme široký a pestrý sortiment. Skladem máme vždy připraveno kolem 6000 náhradních dílů pro nápravy, motory, převodovku i karoserii. Vybrat si můžete ve 4 kamenných pobočkách nebo na našem…

2Autocentrum BUPI, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(86)
Rantířovská 497/11b, Jihlava-Horní Kosov

Autorizovaný prodej a servis vozů KIA, Volkswagen a Suzuki.

3AUTO NEZA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(65)
Myslotínská 2044, Pelhřimov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Autorizovaný prodej vozů KIA, včetně záručního i pozáruční servisu. Provoz autoservisu, karosárny a lakovny pro všechny vozidla. Prodej přívěsů Agados.

4Janíček Jaroslav - AUTO JANÍČEK

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Jánská 222, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Autorizovaný prodejce vozů Fiat a Kia.

5Auto-car centrum s.r.o.- prodej a servis Kia a Škoda

Žatecká 892, Kralovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma zajišťuje prodej nových vozů, především značek Kia a Škoda. Dále firma provozuje servis a pneuservis.

6Jiří Souček s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(49)
Jiráskovo předměstí…, Jindřichův Hradec
Otevřeno od 8:00

Autorizovaný prodej automobilů značek KIA, DACIA a RENAULT. Záruční a pozáruční opravy, prodej náhradních dílů i nových a ojetých vozů, diagnostika závad pomocí nejmodernějšího diagnostického přístroje, pneuservis s možností úschovy pneumatik přes sezonu.

7PRIMO CAR Cheb s.r.o.1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Truhlářská 2300/1, Cheb
Otevřeno od 8:00

Specializujeme se na prodej a servis nových i ojetých vozů značky Reanault, Dacia a Kia. Provádíme mechanické i záruční opravy, generální prohlídky, montáž autodoplňků, diagnostiku, seřízení geometrie náprav, karosářské práce, lakování i výměny čelních skel. Nabízíme náhradní díly.

8AUTOCENTRUM BLOHMANN spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(109)
ul. 5. května 687, Klatovy IV-Klatovy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

AUTOCENTRUM BLOHMANN spol. s r.o., se sídlem ul. 5. května 687, 339 01, Klatovy IV-Klatovy, v okrese Klatovy a v kraji Plzeňský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 34016, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je:…

9BALKAR s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(45)
Měšická 1993/2 , Tábor Bezdlužná

Prodej a servis nových vozů značky KIA a Subaru.

10AUTO JAMRA spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(75)
Šumavské Hoštice 84, Šumavské Hoštice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme autosalon, autoservis, autobazar. Prodáváme nové vozy Škoda a Kia. Nabízíme bazarová ojetá vozidla. Dále prodáváme náhradní díly. Poskytujeme možnosti sjednání pojištění, likvidace pojistných událostí, zajištění náhradního vozu. Provoz non-stop odtahové a havarijní služby.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Kia v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto servisy mají zkušené techniky, kteří se specializují na opravy a údržbu vozidel značky Kia.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete několik autoservisů, které se specializují na opravy a údržbu vozidel značky Kia. Tyto servisy nabízejí širokou škálu služeb, včetně výměny oleje, oprav brzdového systému, výměny pneumatik a mnoho dalšího. Technici v těchto servisech jsou vyškoleni a mají potřebné zkušenosti, aby vaše auto bylo vždy v perfektním stavu.

Pokud máte problémy s vaším vozidlem Kia, neváhejte kontaktovat některý z místních autoservisů. Tyto servisy vám poskytnou rychlou a efektivní pomoc, aby vaše auto bylo co nejdříve zpět na silnici. Navíc, díky kvalitním službám, které tyto servisy nabízejí, můžete být jisti, že vaše auto bude vždy v bezpečném a spolehlivém stavu.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho autoservisů, které se specializují na opravy a údržbu vozidel značky Kia. Tyto servisy nabízejí širokou škálu služeb, včetně výměny oleje, oprav brzdového systému, výměny pneumatik a mnoho dalšího. Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní servis pro vaše osobní auto Kia, neváhejte kontaktovat některý z místních autoservisů v oblasti Jižní a Západní Čechy.