Servis osobních aut, vozů Lexus – Jižní a Západní Čechy

Lexus je značka, která se v oblasti Jižní a Západní Čechy těší velké oblibě. Majitelé osobních aut Lexus si velmi cení kvalitního servisu a oprav, které jim zajistí bezproblémový provoz vozidla.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Auto Eder s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(297)
Chebská 392/116B, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autorizovaný prodejce vozů Toyota a Lexus. Poskytují záruční a pozáruční servis, prodej náhradních dílů, přípravu a vyřízení STK. Dále vykupují a prodávají ojeté vozy, manipulační techniku a realizujeme homologované přestavby vozidel.

2HO-MA CENTER s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(41)
Rudolfovská tř. 668, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autobazar, kde prodáváme nové i ojeté automobily Toyota a Lexus a poskytujeme servis vozů Toytota. Dále nabízíme mytí i čištění vozů, mechanické, karosářské a lakýrnické práce, výměnu skel, úpravy vozidel a diagnostiku. Prodáváme autobaterie, náhradní díly, autokosmetiku a brzdové…


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Lexus v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto je v oblasti Jižní a Západní Čechy k dispozici řada specializovaných autoservisů, které se zaměřují právě na opravy a údržbu vozů značky Lexus.

Tyto autoservisy disponují moderní technologií a vysoce kvalifikovanými techniky, kteří jsou schopni provést jakékoli opravy a údržbu vozů Lexus. Majitelé vozidel Lexus si tak mohou být jisti, že jejich auto bude vždy v perfektním technickém stavu a bude jim sloužit spolehlivě a dlouhodobě.

V rámci servisu a oprav vozů Lexus se v autoservisech v oblasti Jižní a Západní Čechy provádí například výměna oleje, výměna brzdových destiček, výměna pneumatik, opravy motoru, opravy podvozku a mnoho dalších úkonů. Všechny tyto práce jsou prováděny s maximální precizností a pečlivostí, aby byla zajištěna co nejvyšší spokojenost zákazníků.

Pokud tedy vlastníte osobní auto značky Lexus a hledáte kvalitní servis a opravy v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat specializované autoservisy, které vám nabídnou profesionální služby za přijatelné ceny. Vaše auto si zaslouží jen to nejlepší a v oblasti Jižní a Západní Čechy toho můžete dosáhnout díky těmto kvalitním autoservisům.