Servis osobních aut, vozů Opel – Jižní a Západní Čechy

Osobní auta Opel jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi oblíbená a často se vyskytují na silnicích. Proto je důležité mít k dispozici kvalitní servis, který se postará o jejich opravu.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Hlouch Karel- HLOUCH MOTORS - Bosch Car Service

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
K Panence 48, Ostašov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autoopravna, pneuservis, autolakovna. Autorizované servisní centrum Bosch Car Service a Opel Service. Ruční mytí aut, renovace aut, přestavby aut, tunning. Nonstop odtahová služba.

2Autocentrum FANTA

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Viklantická 305, Lukavec Bezdlužná

Dovoz a prodej automobilů ze zemí Evropské unie. Servis vozidel všech značek. Příprava a provedení STK. Výměny čelních skel, diagnostika. Provozujeme autoškolu a odtahovou službu. Pneuservis.

3ECO GREEN PARK SERVICE s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(63)
Nová Ves 135, Nová Ves
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Máme pro vás širokou nabídku vozidel původem z České Republiky i dovozu z Rakouska. V našem autobazaru v Nové Vsi nedaleko Českých Budějovic si jistě vyberete auto přesně pro vás.

4Vakoč Miloš - Autodíly

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Sedláčkova 472/6, Písek
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej originálních, identických i použitých dílů pro všechny modely vozů Opel. Prodej originálních dílů OPEL v kvalitě originálních dodavatelů, prodej olejů OPEL, prodej identických dílů, diagnostika zařízením TECH-2, servis vozů OPEL, dovoz a prodej ojetých vozů OPEL, prodej použitých dílů,…

5Karel Frolík - AUTOSERVIS s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(160)
Táborská 2400, Písek
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost Karel Frolík – AUTOSERVIS Vám nabízí kompletní servis od prodeje nového vozu, přes záruční a pozáruční servis, odborné poradenství, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství. Prodáváme nové vozy Škoda a Opel, jsme autorizovaným servisem vozů Volkswagen, Škoda a Volkswagen –…

6ALGON PLUS - AUTO, a.s.4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(22)
Rokycanská 1319/90, Plzeň, Doubravka
Otevřeno do 18:00

Naše firma se zabývá prodejem nových osobních a užitkových vozů Opel,dále osobních vozů Chevrolet. Provozujeme služby autorizovaného servisu, lakovny, klempírny, pneuservisu, autobazaru, autopůjčovny. Nabízíme originální náhradní díla a náhradní vozy. Zajistíme leasing, úvěr i pojištění.

7AUTOKOMPLET-SERVIS Plzeň, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(218)
Domažlická 1025/126, Plzeň, Skvrňany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz autoservisu. Provádíme autoklempířské práce, diagnostiku vozů ŠKODA a OPEL, dále STK a emise pro automobily do 3,5t a motocykly včetně evidenčních prohlídek.

8Mercedes Cars & Servis2 pobočky

Štoky 504, Štoky Bezdlužná

Jsme specialisté na vzduchové podvozky Airmatic. Provozujeme autoservis, pneuservis, odtahovou službu, prodej nových i krátkodobě použitých vozů Mercedes Benz, on-line prodej autodílů. Specializujeme se nejen na vozy Mercedes Benz. Prodáváme tlumiče, měchy, kompresory a další náhradní díly.

9MNC GROUP s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Pod Stromovkou 211, Litvínovice Bezdlužná

Prodáváme nové, ojeté i předváděcích vozy Opel a Mercedez benz,osobní i užitkové. Nabízíme kompletní finanční služby (leasing, splátky) a pojištění. Zajišťujeme autorizovaný servis a asistenční služby pro osobní, užitkové i nákladní vozy. Provozujeme autopůjčovnu.

10Autíčka Liška s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(57)
Bendova 2009/48, Plzeň-Jižní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autíčka Liška, se sídlem Bendova 2009/48, 301 00, Plzeň-Jižní Předměstí, v okrese Plzeň - město a v kraji Plzeňský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 25232, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Opel v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro opravu vašeho Opelu, můžete se obrátit na některý z místních autoservisů.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete několik specializovaných autoservisů, které se zaměřují na opravu osobních aut Opel. Tyto servisy disponují moderním vybavením a kvalifikovanými techniky, kteří jsou schopni rychle a efektivně vyřešit jakékoli problémy s vaším vozem.

V rámci oprav osobních aut Opel nabízejí tyto servisy širokou škálu služeb, včetně výměny oleje, výměny brzdových destiček, opravy motoru a mnoho dalšího. Díky tomu můžete být jistí, že váš Opel bude vždy v perfektním technickém stavu a bezpečný na silnicích.

Pokud tedy hledáte kvalitní servis pro opravu vašeho osobního auta Opel v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat některý z místních autoservisů. Tyto servisy vám nabídnou nejen kvalitní služby, ale také rychlé a efektivní řešení jakýchkoli problémů s vaším vozem.