Servis osobních aut, vozů Suzuki – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Autocentrum BUPI, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(84)
Rantířovská 497/11b, Jihlava-Horní Kosov

Autorizovaný prodej a servis vozů KIA, Volkswagen a Suzuki.

2Auto Pečinka, s.r.o. - autorizovaný prodej a servis vozů značky SUZUKI

4.3
★★★★★
★★★★★
(27)
Novoměstská 37, Bystřice nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost AUTO Pečinka, s.r.o. je autorizovaným dealerem vozidel značky SUZUKI. Zabývá se zejména prodejem nových vozů, servisem a prodejem náhradních dílů. Počátky firmy sahají do roku 1991, kdy ji jako prodejnu autodílů Miroslav Pečinka založil. Dlouholeté zkušenosti v oboru byly zárukou nejen…

3Mahel František - Autoservis

Autoservis AUTOOPRAVNA MAHEL - ZÍTKA si poradí s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté a snadno vymění brzdy, výfuk, tlumiče, světla, autobaterii nebo autoskla. Opravujeme motory, převodovky a…

4AUTOSERVIS NEDVĚD s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(120)
Štefánikova 912/104, Plzeň, Černice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem nových vozů značky Škoda. Provozujeme autobazar ojetých vozů, autorizovaný autoservis vozů Škoda a odtahovou službu. Prodáváme autodíly, autopříslušenství, autodoplňky, autobaterie a pneumatiky.

5AUTO KUNC s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Tyršova 1062, Vejprnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma provádí měření emisí a technickou kontrolu. Dále nabízí autorizovaný servis automobilů Suzuki, zajišťuje prodej a servis motocyklů, prodává náhradní díly Suzuki a Daihatsu. Firma poskytuje také pneuservis.

6Autostart České Budějovice s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(32)
J. Boreckého 747, České Budějovice
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se prodejem a servisem nových vozů Suzuki a jejich náhradních dílů. Nabízíme leasing, protiúčet, pojištění a testovací jízdy.

7ROTO Plzeň s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Folmavská 2876/4, Plzeň, Jižní… Bezdlužná

Zabýváme se autorizovaným prodejem i servisem vozů značky Nissan, servisem vozů Suzuki a Honda. Prodej nových a předváděcích vozidel. Zajišťujeme seřízení geometrie, test na válcové zkušebně brzd a tlumičů, kontrolu funkčnosti klimatizace.

8Pema Automotive, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(95)
Daimlerova 273 , Jenišov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme automobily značek Citroën, Suzuki a Isuzu. Provádíme STK a zároveň vozy na stk připravíme. Nabízíme laserovou geometrie Beissbarth, zkušebnu brzd a tlumičů, bezkontaktní mytí, dovoz a odvod zákazníků.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Suzuki v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Servis osobních aut, vozů Suzuki najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.