Servis vstřikovačů – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MOTORPAL, a.s.

3.6
★★★★★
★★★★★
(30)
Humpolecká 313/5, Jihlava-Staré Hory

Výroba vstřikovacích zařízení pro dieselové motory. Přesné strojírenství.

2AUTOSERVIS Zahrádka s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Táborská 80/3, Třebíč-Týn
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Společnost Zahrádka s.r.o. působí v Třebíči již od roku 1993 a od začátku své existence nabízí svým zákazníkům prověřené náhradní díly a servis nejvyšší kvality. Od roku 2005 je k dispozici nová moderní servisní hala.

3Borkovec Pavel Ing. - B & B TRADING

Hornoměstská 36, Velké Meziříčí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej vstřikovacích zařízení pro dieselové motory a vybavení DIESEL servisů.prodej komponentů vstřikovacích čerpadel pro osobní, užitková a nákladní auta, autobusy a traktory (vstřikovače, trysky, elementy, ventily, vymezovací podložky, tepelné štíty, těsnění, záslepky a hadice přepadu, čističe…

4AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Heydukova 1269, Strakonice I
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se velkoobchodem, montáží, přestavbami, servisem a revizemi pro LPG a CNG zařízení. V našem sortimentu najdete také pojištění LPG a CNG komponent, ochranu ventilů a ventilových sedel. Dále provozujeme autoservis a pneuservis. Věnujeme se servisu vstřikovačů a měření emisí.

5Autoservis Petr Rada s.r.o.1 pobočka

Diesel centrum působí na trhu již od roku 1999.V současné době má firma 2 provozovny a 25 zaměstnanců.V opravách vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel patříme mezi špičky v ČR.V diesel centru jsme odborníky na opravy mechanických a elektronických dieselových systémů a vysokotlakých systémů BOSCH - …

6Jiří Rangl - Diesel service

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Žižkova 1154 , Sezimovo Ústí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme opravy a seřizování vstřikovacích čerpadel, vstřikovačů, souprav a vznětových motorů pro osobní, užitkové, nákladní automobily, stavební, zemědělskou techniku.

7Volný Karel- AUTOSERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Horšovský Týn,…, Horšovský Týn,…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Opravy osobních vozidel, diagnostika elektronických systémů, montáže LPG a tažných zařízení, chiptuning motorů, servis klimatizace, geometrie náprav, čištění, testování a repase benzinových vstřikovačů, opravy alternátorů, výměny autoskel, prodej náhradních dílů. Pneuservis.

8Autoopravárenství Kopecký, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Sokolohradská 629 …, Chotěboř Bezdlužná

Nabízíme opravy návěsů a přívěsů všech typů.

9Brabec Roman

Provádíme opravy osobních, nákladních a zemědělských vozidel, seřizování vstřikovacích čerpadel a trysek. Dále provádíme diagnostiku vozů a zvyšování výkonu.

10Řeřicha Michal

Dalovice 280 , Dalovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz autoservisu. Zaměřujeme se na kontrolu a repase vstřikovačů common rail. Nabízíme plnění klimatizací, opravy brzd, výfuků, náprav, řízení a výměny provozních náplní.


Firmy v dalších lokalitách


Servis vstřikovačů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Servis vstřikovačů najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.