Šité péřové deky – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1METAL-SYSTÉM s.r.o

Počátek firmy sahá do roku 1994. Významným krokem vpřed byl v roce 2003 přechod z fyzické osob na METAL-SYSTÉM s.r.o. Naše společnost se specializuje na zakázkovou a sériovou výrobu vybavení obchodů, skladových a výrobních hal. Dodáváme například skládací drátěné box, sklapovací a stohovací koše…

2PLASTIKOV, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(22)
Mlýnská 72, Jihlava Bezdlužná

Vyrábíme a montujeme plastová okna - IQ okna - profilových systémů třídy A, německých výrobců profilů GEALAN a SALAMANDER v široké škále barevných dekorů. Vchodové dveře, garážová vrata, parapety, rolety, žaluzie, sítě.

3PM Interiéry Jihlava s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lidická kolonie 2752, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma vznikla v roce 2012 jako pokračovatel firmy Žaluzie Polanský, která působila na trhu více jak 14 let. Činnost se více zaměřila na navrhování a realizaci okenních dekorací a interiérů. V roce 2007 byla otevřena vzorková prodejna.

4Jurková Aneta

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Havlíčkova 84, Jihlava Bezdlužná

Nabídka křesel, sedacích polštářů značky Fatboy pro děti, dospělé, psy i kočky. Sedací a spací pytle. Kamenný a internetový obchod se sedacími pytli pro všechny generace. Jdeme cestou kvality, proto máme v nabídce značky Fatboy, Bag4U, Wegett. Při nákupu nad 2.000,- Kč doprava zdarma. K nákupu…

5Levneknihy.cz s.r.o.2 pobočky

Dragounská 2529/6, Cheb
Otevřeno do 20:00

Naše společnost je dodavatelem levných knih pro sítě hypermarketů a obchodních řetězců. Nabízíme knihy, stolní kalendáře, diáře, časopisy, puzzle a další sortiment. Dále prodáváme hračky, dárkové i dekorační zboží, plyšové hračky či bytové doplňky.

6Stínící technika Pavel Vokurka

Firma nabízí žaluzie, rolety, záclonové tyče, garnýže, markýzy, sítě proti hmyzu, japonské posuvné stěny, bytový textil, lůžkoviny, prostěradla, deky, polštáře, bytové doplňky, svíčky.


Firmy v dalších lokalitách


Šité péřové deky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Šité péřové deky najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.