Školní fotografování – Jižní a Západní Čechy

Školní fotografování je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi oblíbenou službou pro rodiče i školy. Tento proces zahrnuje fotografování dětí ve školním prostředí a následné vytvoření fotografií, které jsou poté nabízeny k prodeji.

1–10 firem z 214 nalezených Filtry

1OBEC ZVĚRKOVICE1 pobočka

Zvěrkovice 46, Zvěrkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Obec Zvěrkovice leží v Kraji Vysočina. Chod obce zabezpečuje obecní úřad, který informuje své občany prostřednictvím úřední desky. Více informací o obci, fotogalerii, kontakty a úřední hodiny naleznete na webu obce.

2Alfa air s.r.o.1 pobočka

Hosín 109 , Hluboká nad Vltavou Bezdlužná Ověřená

Výhradní zástupc letadel Diamond Aircraft. V nabídce naleznete letadla jak pro rekreační létání, tak pro výcvik pilotů nebo i letecké práce. Pronajímáme i prodáváme letadla Cesna, Katana, Diamond Star a Dimona. Vyškolený personál s vámi probere technické záležitosti, ale i cenovou nabídku.

3Fotolaska.cz1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolská 75, Habry Bezdlužná

Nabídka fotografických služeb, provoz mobilního ateliéru. Dnes se zaměřuji především na svatební fotografii, těhotenskou fotografii, focení novorozeňátek, rodinné fotky, děti. Pro mne zajímavou částí focení je boudoir portréty. V rámci svatebního focení působím po celé ČR. Portréty a další focení…

4OBEC VĚŽ

Věž 17, Věž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

První písemná zpráva pochází z roku 1404. Obec se nachází v nadmořské výšce 538 metrů. Na území žije 818 obyvatel.

5Obec Častrov

Častrov 105, Častrov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Obec se nachází v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina, v nadmořské výšce 604 metrů. Na území žije 536 obyvatel. První písemná zpráva pochází z roku 1362. Mezi pamětihodnosti patří gotický Kostel svatého Mikuláše, Boží muka, fara a budova školy. Kostel sv. Najdete zde obecní úřad, mateřskou a…

6Městys Dalešice

Dalešice 87, Dalešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jméno obce nese údolní nádrž vybudovaná v letech 1971-1978 na řece Jihlavě pro přečerpávající vodní elektrárnu a pro potřebu jaderné elektrárny. Kromě využití pro energetiku slouží vodní dílo ke sportovnímu rybaření a v omezené míře též k rekreaci.

8ZŠ Vícenice u Náměště nad Oslavou

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Vícenice u Náměště…, Vícenice u Náměště… Bezdlužná

Základní škola pro 45 žáků se školní družinou. Základní škola je celosvětově základní článek vzdělávání nezletilých. Účelem je jak žáky naučit základním vědomostem, ale také je konfrontovat s vrstevníky a naučit je řešit problémy. Docházka do základní školy je ve všech vyspělých a ve většině…

9Základní umělecká škola Světlá nad Sázavou

Nádražní 228, Světlá nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše škola se specializuje na hudební výchovu, výtvarnou výchovu a literárně dramatický obor. Hlavním posláním školy je výuka a výchova v oblasti umění a příprava žáků k přijímacím zkouškám na střední a vysoké školy uměleckého zaměření. Svou činností obohacujeme kulturní život města pořádáním…

10Lavička Radek - FOTOATELIÉR VYSOČINA

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Chlumova 5429/1a, Jihlava Bezdlužná

Fotografické studio. Fotíme rodiny, děti, miminka, portréty, rodiny, těhotenství, společenské události, tabla, školy, akty, sport, svatby. V případě zájmu mě prosím nejprve kontaktujte, jsem často mimo ateliér.


Firmy v dalších lokalitách


Školní fotografování v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto fotografie jsou často využívány jako památka na školní rok a jsou velmi cenné pro rodiče i děti.

V oblasti Jižní a Západní Čechy existuje mnoho fotografů, kteří se specializují na školní fotografování. Tyto fotografie jsou často velmi kvalitní a zachycují děti v přirozeném prostředí. Fotografové v oblasti Jižní a Západní Čechy se snaží vytvořit co nejlepší zážitek pro děti, aby se cítily pohodlně a uvolněně při fotografování.

Školní fotografování v oblasti Jižní a Západní Čechy je velmi důležité pro školy, protože umožňuje vytvořit památku na celý školní rok. Tyto fotografie jsou často vystaveny na školních nástěnkách a jsou velmi cenné pro rodiče i děti. Fotografové v oblasti Jižní a Západní Čechy se snaží vytvořit co nejlepší zážitek pro děti, aby se cítily pohodlně a uvolněně při fotografování.

Pokud hledáte kvalitní školní fotografování v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se obrátit na místní fotografy, kteří nabízejí tuto službu. Tyto fotografie jsou často velmi kvalitní a zachycují děti v přirozeném prostředí. Fotografové v oblasti Jižní a Západní Čechy se snaží vytvořit co nejlepší zážitek pro děti, aby se cítily pohodlně a uvolněně při fotografování.