Stavební reflektory – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1HUMLÍČEK s.r.o.

Malá 159, Nové Město na Moravě Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se topenářskými pracemi, vodoinstalatérskými pracemi a rozvody plynu. Instalujeme solární systémy, rekuperační systémy a tepelná čerpadla. Provádíme komplexní rekonstrukce koupelen a bytů. Součástí našich služeb je i servis plynových spotřebičů, kotlů na tuhá paliva a olej, solárních…

2AkustAir meter v.o.s.1 pobočka

Naše firma navazuje na soukromou firmu L.Mikeš – měření VZT. Zabýváme se regulací a měřením vzduchotechnických a hlukových parametrů zařízení ověřenou měřící technikou. Jsme držitelem certifikátu způsobilosti pro metrologickou činnost "Certifikát způsobilosti ČMS č.468/2002".

3ReFingo s.r.o.

Rokycanova 30, Písek Bezdlužná

Zajišťujeme veškeré stavební práce pro rekonstrukce i výstavbu nových objektů – zděné domy, dřevostavby. Při naší práci využíváme nejnovějších poznatků ze stavebnictví, které aplikujeme moderními technologiemi. Neustále se rozvíjející potřeby zákazníků hledajících domy či jiné stavby spolu se…

4Straka Michal - MIMICO.CZ

17. listopadu 891/23, Cheb
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž LED technologií včetně související elektroinstalace, dále nabízíme veškeré lešenářské práce. Provádíme elektroinstalace, rekonstrukce bytů, chodeb a rodinných domů. Půjčujeme, stavíme a pronajímáme lešení. Nabízíme reflektory, běžné žárovky i led.

5S4U, s.r.o.

Lípová 563/5, Třebíč
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma nabízí webdesign a tvorba webových stránek, programování na míru, webhosting, prodej softwaru a hardwaru.

6ELEKTROPA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Spojařů 1253, Strakonice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Elektropa nabízí elektroinstalační materiál a svítidla.


Firmy v dalších lokalitách


Stavební reflektory v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Stavební reflektory najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.