Stěhování klavírů – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Kašík Jiří

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Křížová 120/6, Jihlava Bezdlužná

Stěhovací služby. Vyklízení bytů. Demontáž nábytku.

2Vodička Vilém1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Okružní 906/36, Třebíč Bezdlužná

Proč si vybrat nás? Naše firma se už více než 20 let zabývá stěhováním bytů i nebytových prostor, kanceláří, celých úřadů, škol, archívů, skladů, klavírů, trezorů, strojů, zdravotnických zařízení, výrobních komlexů apod. Pro demontáže a montáže máme zastoupena všechna řemesla. Čalouněné stěhovací…

3Pokorný Radek

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Na Vyhlídce 511/34, Karlovy Vary Bezdlužná

Autodoprava-stěhování Karlovy Vary Fík, již od roku 1993 je jednou z nejspolehlivějších stěhovacích firem v České republice. Zajišťujeme široké spektrum stěhovacích a dopravních služeb.(stěhování, autodoprava, uskladnění, odvoz, dovoz, vyklízení, montáž a demontáž nábytku, výnos a snos) se…

4Stěhování Zadražil

Zajišťujeme stěhování bytů, domů, firem, kanceláří, přesun těžkých břemen (klavíry, piana, trezory, apod). Vyklízecí práce - vyklízení bytů, domů, půd, sklepů i zahrad, odpad ekologicky likvidujeme.

5Novák Libor - stěhování

Nabízíme služby stěhování, přemisťování trezorů, strojů, klavírů, těžkých břemen.

6ABC Stěhovací služby FTK s.r.o.1 pobočka

Nabízíme komplexní stěhování bytů, domů, firem včetně stěhování těžkých břemen, klavírů a trezorů. Vyklidíme půdní prostory, sklepy a pozůstalosti. Přestěhujeme vše rychle, kvalitně a šetrně v rámci ČR a EU. Nabízíme provedení demontáže nábytku, dodáme obalový materiál, přepravky.

7Petřík Pavel - stěhovací služba

Kyšická 274/26, Plzeň-Újezd
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Stěhovací služba s nabídkou stěhování bytů, kanceláří, firem, archívů, knihoven, výstav i historických předmětů a těžkých břemen jako jsou trezory či klavíry. Zajišťujeme demontáže nebo montáže a stěhujeme po celé republice.

8Varmus Pavel - Piano Chevar

Slepá 915/6, Cheb Bezdlužná

Prodáváme a opravujeme piana, pianina, cembala a varhany. Ladíme klávesové nástroje. Stěhujeme těžké hudební nástroje.


Firmy v dalších lokalitách


Stěhování klavírů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Stěhování klavírů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.