Stěrkování stěn – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1PODLAHY Kasal

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Dolní 1730/25, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme, pokládáme plovoucí podlahy, laminátové, dřevěné, korkové, vinylové, marmoleum, PVC, linolea, koberce. Broušení betonu, stěrkování, komplet podlahový servis. Prodáváme interiérové dveře, schody z masivu, obkladový systém TOPSTEP, zábradlí.

2David Staněk

Naše firma poskytuje služby spojený se zednickými pracemi. Obkladačské práce-obklady, dlažby, koupelny, wc, kuchyně. Kompletní rekonstrukce domů a bytů, štukování stěn a stropů, jádrové omítky, sanační omítky, oprava omítek. Celkové stěrkování stěn a stropů. Bourací práce, zapravení po montáži oken…

3Sekal Karel

Poskytování služeb spojených se zednickými pracemi. Obkladačské práce-obklady, dlažby, koupelny, wc, kuchyně. Kompletní rekonstrukce domů a bytů, štukování stěn a stropů, jádrové omítky, sanační omítky, oprava omítek. Celkové stěrkování stěn a stropů. Bourací práce, zapravení po montáži oken a…

4Janák Pavel

Nabídka malířských a natěračských prací bytových či nebytových prostor, nátěrů fasád, antických zemin, batikování i stěrkování stěn.

5Prouza Martin - zednické práce

Služby zaměřené na zednické práce, obklady, dlažby, zámkové dlažby, omítky a štuky, stěrkování stěn i opravy památkových fasád.

6Doffek Jiří1 pobočka

Lesní 1502/48 , Cheb Bezdlužná

Nabízím malířské a natěračské práce. Dále provádíme stěrkování i štukování stěn či stropů.


Firmy v dalších lokalitách


Stěrkování stěn v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Stěrkování stěn najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.