Stěrkování stěn – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je známá svými kvalitními stavebními materiály a stěrkování stěn není výjimkou. Tento proces je nezbytný pro vytvoření hladké a rovné povrchu, který je připraven pro další úpravy.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1PODLAHY Kasal

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Dolní 1730/25, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme, pokládáme plovoucí podlahy, laminátové, dřevěné, korkové, vinylové, marmoleum, PVC, linolea, koberce. Broušení betonu, stěrkování, komplet podlahový servis. Prodáváme interiérové dveře, schody z masivu, obkladový systém TOPSTEP, zábradlí.

2David Staněk

Naše firma poskytuje služby spojený se zednickými pracemi. Obkladačské práce-obklady, dlažby, koupelny, wc, kuchyně. Kompletní rekonstrukce domů a bytů, štukování stěn a stropů, jádrové omítky, sanační omítky, oprava omítek. Celkové stěrkování stěn a stropů. Bourací práce, zapravení po montáži oken…

3Prouza Martin - zednické práce

Služby zaměřené na zednické práce, obklady, dlažby, zámkové dlažby, omítky a štuky, stěrkování stěn i opravy památkových fasád.

4Doffek Jiří1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lesní 1502/48 , Cheb Bezdlužná

Nabízím malířské a natěračské práce. Dále provádíme stěrkování i štukování stěn či stropů.


Firmy v dalších lokalitách


Stěrkování stěn v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici široká škála stěrkovacích materiálů, které jsou vhodné pro různé typy povrchů a podkladů. Tyto materiály jsou vysoce kvalitní a odolné, což zajišťuje dlouhodobou ochranu vašich stěn. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele stěrkovacích materiálů v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám rádi poradí s výběrem správného materiálu pro vaše potřeby.