Stravování pro seniory – Jižní a Západní Čechy

Stravování pro seniory je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více vyhledávanou službou. Nabízí se zde široká škála jídel, která jsou přizpůsobena potřebám a zdravotnímu stavu seniorů.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Chata Studnice s. r. o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Studnice 23, Nové Město na Moravě

Provozování Turistické chaty v nejvýše položené obci na Vysočině. Nabízíme celoroční ubytování a stravování.

2Integrované centrum sociálních služeb Jihlava, příspěvková organizace

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Brtnická 754/15, Jihlava
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Organizace působí v oblasti sociální i zdravotní a poskytuje komplexní nabídku služeb - pečovatelské, ošetřovatelské a odborné zdravotní služby, stravování i doplňkové a nadstandardní služby. Možnost využít ambulantních služeb nebo domácí zdravotní péče.

3Hošťálková Alena - AUTOKEMP NÝRSKO

4.7
★★★★★
★★★★★
(663)
Tylova 778, Nýrsko Bezdlužná

Hošťálková Alena - AUTOKEMP NÝRSKO - provozuje rodinný autokemp s restaurací, najdete jej na klidném místě na okraji města Nýrska. Autokemp je pro jednotlivce i celou rodinu naleznete zde sportoviště, dětské hřiště, restauraci. V chatkách a kempu jistě sami oceníte pohodu zdejšího rodinného…

4Cherub Inn s.r.o.- Veřejná jídelna Český rozhlas

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Míru 2363/10, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavní činností naší firmy je výroba a rozvoz teplých a studených jídel do firem a institucí. Dále nabízíme výrobu jídel pro restaurace a pro mimořádné akce. Naším cílem není být nejlevnější (na úkor kvality), ale nejlepší v poskytování velice kvalitního stravování pro firmy i pro soukromé osoby.…


Firmy v dalších lokalitách


Stravování pro seniory v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Většina zařízení se zaměřuje na kvalitní a zdravé stravování, které je důležité pro udržení dobrého zdraví a kondice. Výhodou stravování pro seniory v oblasti Jižní a Západní Čechy je také to, že se jedná o cenově dostupnou službu, která je dostupná pro všechny zájemce. Pokud hledáte kvalitní stravování pro seniory v oblasti Jižní a Západní Čechy, určitě se neváhejte obrátit na některé z místních zařízení, která nabízejí tuto službu.