Stroje na výrobu těstovin – Jižní a Západní Čechy

Stroje na výrobu těstovin jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více žádané. Tyto stroje umožňují výrobu těstovin různých druhů a velikostí s minimálním úsilím.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1AGR GASTRO, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Novoměstská 2241/15, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme dodavatelem profesionální gastronomické techniky – vybavení hotelů, restaurací, cukráren, školních kuchyní atd. Kromě dodávek se zabýváme i návrhy, montážemi a servisem gastro zařízení. Nabízíme vám varné linky, konvektomaty, chladicí zařízení, gastro doplňky a řadu další techniky.

2Natural Jihlava JK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Humpolecká 286/28, Jihlava Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou racionální výživy, makrobiotické stravy, potravin na bezlepkovou dietu a dalšími produkty pro vaše zdraví. V naší nabídce naleznete těstoviny, potravinové doplňky, produkty a výrobky bez lepku, oleje, tuky a mnoho dalšího.

3PREMIUM GASTRO s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Plaská 1080, Vejprnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma se zabývá zpracováním technologických návrhů řešení vašeho provozu. Specializujeme se na vybavení veškerou technologií, nerezovým nábytkem, kávovary, konvektomaty a ostatními doplňky jako je nádobí, termoboxy, porcelán příbory a další. Součástí našich služeb je i gastro servis, pomůžeme…

4Jihlavské potraviny, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Pávovská 3104/15a, Jihlava Bezdlužná

Zajišťujeme velkoobchodní prodej potravin, poskytujeme zásobování maloobchodních prodejen a gastro zařízení. Nabízíme pravidelné rozvozy zboží.

5Doležal Lubomír - BENÁTSKÉ TĚSTOVINY

4.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Benátky 65, Ždírec nad Doubravou Bezdlužná

Jsme malá rodinná firma specializující se na výrobu vlasových nudlí a vaječných těstovin, které se nerozváří. Je to specialita naší výroby. Začínali jsme původně pouze s vlasovými nudlemi a postupně jsme rozšiřovali sortiment podle požadavků a potřeb našich zákazníků. V současné době vyrábíme…

6COOP THERM plus, spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Bezdrevská 1118/1, České Budějovice Bezdlužná

Specializujeme se na maloobchodní prodej potravin a průmyslového zboží Prodáváme uzeniny, pečivo, mléčné výrobky, alkoholové i nealkoholové nápoje, ovoce, zeleninu a sušenky. Nabízíme masové konzervy, mražené potraviny včetně zmrzlin, drogistické výrobky a potravu pro zvířata.


Firmy v dalších lokalitách


Stroje na výrobu těstovin v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím jsou tyto stroje velmi efektivní a umožňují výrobu těstovin vysoké kvality. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho výrobců těstovin, kteří využívají tyto stroje a díky nim mohou nabízet svým zákazníkům širokou škálu těstovinových produktů. Pokud hledáte stroje na výrobu těstovin v oblasti Jižní a Západní Čechy, určitě se vyplatí investovat do moderních a efektivních strojů, které vám umožní vyrábět těstoviny vysoké kvality a získat tak spokojenost svých zákazníků.