Suché stavby – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho stavebních firem, které se specializují na suchou stavbu. Tento typ stavby je velmi oblíbený díky své rychlosti a efektivitě.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1PALUBKY KOTEN s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Pávovská 5679/25d, Jihlava Bezdlužná Ověřená

Realizujeme venkovní dřevěné terasy, dřevěné fasády, finské sauny a podlahy od návrhu až montáž. Dále se zabýváme prodejem dřevomateriálů. Nabízíme dřevěné palubky, OSB desky, hoblovaná prkna, palisády a kůly.

2Pošar František - STAVOGIPS

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Měchurova 119, Klatovy Bezdlužná Ověřená

Firma - Pošar František - STAVOGIPS - se zabývá zateplováním a rekonstrukcí bytových domů a jader. Zajišťuje montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů, tepelné izolace v kompletu s malířskými pracemi. Svou činnost vykonává na profesionální úrovni s…

3Musílek Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Houbova 927, Chotěboř

Sádrokartony. Suché stavby.

4SOFI stav, s.r.o.

SOFI stav, s.r.o. nabízí celou škálu stavebních služeb, od zemních prací až po investorskou výstavbu. Do našeho portfolia patří i suchá výstavba, zejména sádrokartony. O našich službách se můžete přesvědčit v našich referencích.

5Juda Miroslav - MILKSERVIS1 pobočka

Firma nabízí stavební práce se specializací na rekonstrukce bytových jader a koupelen, montáže topení, obkladačské a sádrokartonářské práce.

6Felenda Marek- Sádrokartony ŠTIKA

Naše firma se specializuje na sádrokartonové konstrukce a veškerou suchou výstavbu. Doporučíme Vám a profesionálně provedeme montáž s materiály od renomovaných výrobců jako je Rigips, Knauf, Ursa a Rockwool. Mezi naší nabídku patří půdní vestavby, montáž příček, sádrokartonových a minerálních…

7INTERPOOL CB s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Květná 463/12, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma provádí strojní omítky, zateplování budov, sádrokartonové konstrukce a další prvky suché stavby. Jsme prodejci bazénových technologií a oficiálním partnerem francouzské firmy JEAN DESJOYAUX pro ČR. Kvalitou a jedinečností nabízených systémů si naše firma významně upevnila postavení na…

8Suché stavby České Budějovice

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dubičné 124, Dubičné Bezdlužná

Sádrokartonové konstrukce – půdní vestavby, akustické příčky, předsazené stěny, protipožární, kazetové podhledy. Zateplení, foukaná izolace. Specializujeme se na sádrokarton, izolace a zateplování budov včetně fasád systémem Teranova.

9STAVBY WESTMONT s.r.o.- stavební práce

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Petra Bezruče 293, Mariánské Lázně Bezdlužná

Provádíme veškeré stavební práce, foukané izolace, zateplování budov a výstavbu bytových jader na klíč. Montujeme obklady, dlažby a sádrokartonové konstrukce.

10KN INTERIERY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dlouhá 326, Hrdějovice Bezdlužná

Naše firma nabízí suché stavebnictví a kompletní služby v oboru suché stavby. Provádí montáž sádrokartonů, půdní vestavby, příčky, minerální podhledy a podlahy. Vyrábí a montujeme zahradní domky, dřevostavby a pergoly. Izolace tepelné a akustické. Zateplování fasád a drobné zednické práce.


Firmy v dalších lokalitách


Suché stavby v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Suchá stavba se vyznačuje tím, že se používají především suché materiály, jako jsou sádrokartonové desky, dřevěné panely nebo izolační materiály. Tyto materiály jsou velmi lehké a snadno se instalují, což zkracuje dobu výstavby a snižuje náklady na práci.

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho stavebních projektů, které využívají suchou stavbu. Tyto projekty zahrnují především bytové domy, administrativní budovy a průmyslové haly. Suchá stavba je ideální pro tyto projekty, protože umožňuje rychlou a efektivní výstavbu, což je pro majitele projektů velmi důležité.

Pokud hledáte stavební firmu v oblasti Jižní a Západní Čechy, která se specializuje na suchou stavbu, můžete se spolehnout na mnoho kvalitních firem. Tyto firmy mají zkušenosti s výstavbou různých typů budov a jsou schopny vám poskytnout kvalitní služby za rozumnou cenu. Pokud chcete mít jistotu, že vaše stavba bude dokončena včas a s minimálními náklady, je suchá stavba tou správnou volbou pro vás.