Technická korektura – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Raymond Borg

azyková škola s rozšířeným okruhem činností zahrnující mimo standardní jazykové služby, jako jsou obvyklé jazykové kurzy, překlady a tlumočení, také další činnosti v oblasti průvodcování a organizování teambuildingů. Jazykové kurzy probíhají v malých skupinách, moderní nenásilnou metodou, s výukou…

2Rozhledy, spol. s r.o.

Firma nabízí překladatelské a tlumočnické služby. Dále provádí korektury textů, grafické práce, video a telekonference. Zajišťuje tlumočnickou techniku. Poskytují také lokalizace webových stránek a softwarových aplikací. Specializují se na překlady z oboru energetiky, strojírenství a další.

3Skřivánek s.r.o. (pobočka Tábor)15 poboček

Překladatelská agentura nabízí překlady a jazykové korektury ve více než 50 jazycích – expresní, soudně ověřené, odborné, právní, technické či jinak specializované překlady. Dále i poskytuje komplexní tlumočnické služby. Dále zajišťuje jazykové kurzy pro firmy a veřejnost podle metody Effecto.…

4MERIVA TRANSLATIONS s.r.o.2 pobočky

Překladatelská agentura se specializací na překlady z a do angličtiny. Překládáme právní, soudní, prezentační, ekonomické, marketingové a technické texty. Provádíme také jazykové korektury rodilým mluvčím. Provádíme překlady on-line pro firmy a instituce po celé České republice.

5BABEL. CZ s.r.o.

Nabízíme překladatelské a tlumočnické služby či korektury. Provádíme simultánní a konsekutivní tlumočení. Vytváříme webové prezentace. Překládáme obchodní dopisy, technické překlady, reklamní slogany a texty či marketingové a komunikační strategie.

6ACP Traductera, a.s.

Zajišťujeme překlady, lokalizace software, korektury a tlumočení. Překládáme do všech světových jazyků z oborů: medicína, automotive, strojírenství, SW/IT, obchod, propagace, technologie, právo.

7Faitová Petra, Mgr.

Překladatelské a tlumočnické služby do anglického a německého jazyka. Poskytujeme překlady ekonomických, právních a technických textů, obchodních smluv i návodů k obsluze a manuálů. Dále nabízíme expresní překlady, korespondenci i grafickou úpravu textů s obrázky.

8YES - překlady a tlumočení, s.r.o. (pobočka Plzeň)2 pobočky

Palackého 331/6, Plzeň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme překlady do více než 80 jazyků a tlumočení konsekutiva i simultánní, tlum. technika a vlastní tým zajistí překlady odborné, expres se soudním ověřením a nabízíme i on-line překlady a korektury rodilými mluvčími a přepisy textů a CAT nástroje Trados a jiné.

9Skřivánek s.r.o., Karlovy Vary15 poboček

T. G. Masaryka 820…, Karlovy Vary
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Překladatelská agentura nabízí překlady a jazykové korektury ve více než 50 jazycích – expresní, soudně ověřené, odborné, právní, technické či jinak specializované překlady. Dále i poskytuje komplexní tlumočnické služby. Dále zajišťuje jazykové kurzy pro firmy a veřejnost podle metody Effecto.

10Suchánek Karel, Mgr.

Hroznatova 503, Mariánské Lázně
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby. Překládám v německém jazyce. Poskytujeme také technické překlady, lokalizace webových stránek a softwaru, překlady marketingových a reklamních textů a korektury textů.


Firmy v dalších lokalitách


Technická korektura v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Technická korektura najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.